konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

„eFaktura, czyli jak obniżyć koszty w firmie?” – bezpłatne warsztaty dla podkarpackich przedsiębiorców

Przeczytany: 1492 razy
Dodany: 2010-09-23 13:52:37
Aktualizowano: 2010-09-23 13:54:53

Warsztaty „eFaktura, czyli jak obniżyć koszty w firmie?”, zorganizowane we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego, odbędą się w Rzeszowie w dniu 29 września 2010 roku.

Warsztaty realizowane są w ramach Projektu "System faktury elektronicznej dla przedsiębiorstw", który zyskał uznanie w oczach urzędników unijnych decydujących o przyznaniu dofinansowania i został wdrożony w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie przedsiębiorcom z Podkarpacia informacji dotyczących elektronicznego fakturowania, rozwiązań dedykowanych małym i średnim firmom oraz korzyści płynących z wymiany dokumentów z postaci papierowej do postaci dokumentu elektronicznego.

Idea wprowadzenia w życie nowego systemu do obsługi faktur może wydawać się przedsiębiorcom nieco skomplikowana, ale wykorzystywanie elektronicznego fakturowania w mikro i makro przedsiębiorstwach może być łatwe i proste. „W dobie globalizacji, przyspieszonego tempa rozwoju innowacji i korzystania z elektronicznych procesów biznesowych rośnie presja utrzymania rynkowej konkurencyjności i zapewnienia lepszej obsługi klientów – mówi Michał Czeredys, Prezes Zarządu Inforsys S.A.– Dlatego automatyzacja i uproszczenie transakcji business-to-business dokonywanych poprzez przyjęcie faktury elektronicznej zaczyna mieć kluczowe znaczenie dla szybszego i dokładniejszego przetwarzania danych, redukcji kosztów, zwiększania możliwości i procesów biznesowych. Wiemy, że dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw przejście z istniejących, dobrze sprawdzonych procedur fakturowania stanowi ogromne wyzwanie. Dlatego podczas warsztatów chcemy położyć nacisk na aspekt finansowy tego rozwiązania. Chcemy pokazać, że przejście na postać elektroniczną może oznaczać dla każdego przedsiębiorcy ograniczenie kosztów nawet o ponad 50% w przeliczeniu na pojedynczą fakturę oraz szybsze, praktycznie natychmiastowe i bardziej skuteczne dostarczenie faktur odbiorcom, a w związku z tym, szybsze płatności” – dodaje Michał Czeredys.

 

W ramach projektu "System faktury elektronicznej dla przedsiębiorstw" propagowana jest idea elektronicznego fakturowania, które ma przyczynić się do zwiększenia konkurencyjności i innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wdrażanie i skuteczne wykorzystywanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Najbardziej oczywistą wartością pochodzącą z wdrożenia elektronicznego fakturowania jest dla firmy oszczędność czasu i kosztów. Elektroniczne fakturowanie prowadzi do zmniejszenia przepływu przychodzących dokumentów finansowych, skrócenia czasu cyklu obiegu dokumentów i co najważniejsze pozwala obniżyć koszty przetwarzania transakcji. Praktycznie każda firma może przyjąć system elektronicznego fakturowania bez konieczności zakupienia kosztownych i skomplikowanych systemów. Oznacza to, bowiem korzyści oparte na obniżeniu kosztów zakupu papieru i korespondencji. Obsługa faktur papierowych jest czasochłonna, pracochłonna i podatna na błędy. Przetwarzanie faktur elektronicznych natomiast jest efektywne, bezpieczne, eliminuje błędy wprowadzania danych oraz przyspiesza proces zatwierdzania.

 

Zatem benefity płynące dla firm z wdrożenia elektronicznego systemu fakturowania to:

  • zmniejszenie kosztów
  • natychmiastowe dostarczenie faktury do odbiorcy (czas to pieniądz!)
  • skrócenie czasu przetwarzania dokumentów
  • eliminacja konieczności archiwizacji i przechowywania faktur papierowych

„Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego stawia sobie za cel efektywne wspieranie transferu technologii i know-how oraz podnoszenie kwalifikacji małych i średnich przedsiębiorstw, aktywnych na polu innowacyjności i transferu technologii lub poszukujących informacji i usług w tym zakresie”- mówi Waldemar Pijar, Prezes Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. – „Angażując się we współorganizację warsztatów zależało nam, aby zaprezentować podkarpackim przedsiębiorcom elektroniczne fakturowanie jako rozwiązanie nowoczesne, niezawodne, bezpieczne i praktyczne. Efektywne wykorzystanie nowoczesnych technologii powinno być jednym z atutów małych i średnich przedsiębiorstw, a eFakturowanie jest doskonałym przykładem efektywnego i innowacyjnego wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych, umożliwiającym nie tylko obniżenie kosztów, ale mogącym przyczynić się do umocnienia pozycji firm na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.”- zauważa Waldemar Pijar.

Warsztaty „eFaktura, czyli jak obniżyć koszty w firmie?” odbędą się 29 września 2010 roku o godz. 12:00  w sali konferencyjnej Preinkubatora Akademickiego Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego w Rzeszowie przy ul. Poznańskiej 2c. Udział w warsztatach, po uprzednim przesłaniu zgłoszenia, jest bezpłatny. Agenda warsztatów obejmuje prezentację informacji nt. elektronicznego fakturowania i rozwiązań dedykowanych MŚP oraz pytania i odpowiedzi uczestników.

ORGANIZATORZY:  

Inforsys S.A. - lider na rynku firm zajmujących się kompleksową obsługą procesów związanych z przetwarzaniem i produkcją dokumentów, stawia sobie za cel tworzenie innowacyjnych produktów i usług oraz rozwój multikanałowego systemu komunikacji pomiędzy firmami i ich klientami. Inforsys posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesem wydruków masowych, przesyłaniu i archiwizacji dokumentów papierowych oraz wypracowane standardy zarządzania bezpieczeństwem i jakością - Certyfikaty ISO 9001, 27001, certyfikaty bezpieczeństwa zapasowego. Obecnie jako firma nowoczesna, nastawiona na zaspokajanie potrzeb konkurencyjnego rynku i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, w ramach realizowanego projektu "System faktury elektronicznej dla przedsiębiorstw" dąży do zmniejszania barier wykorzystywania elektronicznego fakturowania w mikro i makro przedsiębiorstwach jako innowacyjnego rozwiązania - szybkiego, wydajnego i taniego dla klienta i dostawcy usług czy produktów.

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
jest obecnie jednym z najbardziej znaczących animatorów działań społeczno-gospodarczych na Podkarpaciu. Celem RARR S.A. jest prowadzenie działalności służącej wszechstronnemu rozwojowi Regionu Podkarpacia poprzez skoncentrowanie i mobilizację potencjału środowisk lokalnych oraz działalność doradczą i usługową, otwieranie i wspomaganie przedsięwzięć gospodarczych oraz pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowania. Działania RARR zmierzają do budowy elastycznych powiązań nauki z praktyką gospodarczą, inicjowania kontaktów i transferu technologii oraz przełamywania barier współpracy środowiska naukowego z przedsiębiorcami. Celem RARR jest również koncentracja instrumentów wsparcia przedsiębiorczości technologicznej i rozwoju małych i średnich innowacyjnych przedsiębiorstw poprzez programy pomocy finansowej, technicznej i doradczej oraz koncentracja wyspecjalizowanych w działaniach innowacyjnych zasobów ludzkich i finansowych. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest instytucją certyfikowaną, należącą do Krajowej Sieci Innowacji działającej w ramach Krajowego Systemu Usług. Świadczy usługi o charakterze proinnowacyjnym zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 stycznia 2005 w sprawie Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (Dz. U. Nr 27, poz. 221) realizowane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2001


             

     


Projekt "System faktury elektronicznej dla przedsiębiorstw" finansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2BInforsys S.A.

Al.  Jana Pawła II 24                  NIP  951-19-28-021                                                  

05-250 Radzymin                       KRS 0000270907

tel.: (22) 54 53 100                    Sąd Rejonowy

fax: (22) 54  53  126                  dla m. st. Warszawy

biuro@inforsys.pl                        XIII Wydział Gospodarczy

www.inforsys.pl                          Kap. zakł. 1 329 000,00 zł

Wysłane 2010-09-23 13:52:37 przez M-S-M
darmowe warsztatywarsztatyfakturae fakturaRzeszów
Artykuły powiązane z powyższym
Dodatkowe zajęcia i kursy dla dzieci, na których dziecko będzie mogło rozwijać swoją pasję są świetnym pomysłem dla dzieci w każdym wieku. Najlepiej, żeby nasza pociecha sama wybrała sobie na jakie zajęcia chce uczęszczać, a jeśli jest jeszcze za mała lub nie może się samodzielnie zdecydować, wybór ten spoczywa na rodzicach. Możliwości jest mnóstwo – mogą być to zajęcia językowe, plastyczne, fotograficzne, modelarskie…warto dobrać je uwzględniając charakter i usposobienie dziecka.
W dniu 24 września po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie, którego adresatem są wyłącznie Panie. Przedsięwzięcie organizowane jest z myślą o potrzebie i pasji wspierania współczesnych kobiet, które będą mogły uczestniczyć m.in. w wykładzie z networkingu, spotkać się z ekspertami medycyny estetycznej czy porozmawiać z psychologiem na temat poprawienia swojej samooceny. I Kongres „Rzeszów Miastem Kobiet” będzie miał miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce i rozpocznie się o godzinie 18:00.
Projekt DROGOWSKAZY Akademia Równowagi Życia organizuje Konferencję - "Równowaga życia", która odbędzie się w Krakowie dn. 18.04.2015r.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY