konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

4horeca.com.pl oferuje najlepsze materace hotelowe

Przeczytany: 292 razy
Dodany: 2022-10-05 21:48:25
Aktualizowano: 2022-10-05 21:48:52

Materace hotelowe to ważna kwestia dla każdego gospodarza. Goście zawsze zwracają uwagę na komfort ich snu w nowym obiekcie, ponieważ to ważna sprawa. Od niego często zależy, czy będą zadowoleni z całego pobytu. Jeśli obudzą się niewyspani, z bólem pleców, czy głowy, na pewno nie będą zadowoleni z standardu hotelu. Dobierając odpowiednie wyposażenie, należy zadbać o odpowiednie materace hotelowe. Odpowiadają za komfort gości, a tym samym za oceny i opinie o obiekcie. Najpopularniejsze materace to bonellowe, kieszeniowe oraz nawierzchniowe. W sklepie internetowym 4horeca.com.pl można znaleźć wszystkie trzy rodzaje, w dodatku, w bardzo niskiej i atrakcyjnej cenie. To nieduża inwestycja, dzięki której goście na pewno będą zadowoleni z pobytu w hotelu.

 

Materac hotelowy bonellowy

Pierwszym proponowanym materacem hotelowym na stronie 4horeca.com.pl jest materac bonellowy. Dostępny jest w czterech różnych rozmiarach, dzięki czemu można go dopasować do sporej ilości łóżek, które kupujemy do obiektów gościnnych. Najmniejszy z nich jest również w najniższej cenie, dzięki czemu taki materac zakupimy za jedyne 383 złote (netto). Możemy również dobrać jedną z dwóch poziomów twardości materace, wedle naszych oczekiwań oraz oczywiście potrzeb gości. Materac zapewnia wszystkie możliwości klimatyzujące. Ma wysokość około 18 cm, dzięki czemu na pewno będzie on wygodny do spania. 

 

Materac kieszeniowy

Materac kieszeniowy to dużo większy komfort. Przede wszystkim dlatego, że stworzony jest z 7-strefowej sprężyny kieszeniowej. Ona odpowiada za prawdziwy komfort snu naszych gości. Materac kieszeniowy podobnie jak bonellowy możemy dostać w czterech różnych rozmiarach oraz dwóch poziomach twardości. Jest to na pewno jeden z lepszych i bardziej porządnych materacy, jakie istnieją na rynku. Gwarantują zdrowy oraz komfortowy sen. Co więcej, w skład materaca wchodzi także 3 cm pianka poliuretanowa, która odpowiada za znakomitą sprężystość materaca. Zapewnia on wszelkie najważniejsze funkcje klimatyzujące. Pokrowiec wykończony jest zdobieniem, a więc nie tylko dobrze się na nim śpi, ale również ładnie się prezentuje. Materac kieszeniowy to wysoki standard snu w niskiej cenie, która zaczyna się już od 430 złotych.

 

Materac nawierzchniowy 

Nie każdy zna bardzo przydatny produkt jakim jest materac nawierzchniowy. Jest on dużo cieńszy od materaca kieszeniowego oraz bonellowego, ale to przede wszystkim dlatego, że spełnia również zupełnie inną funkcję. Nie jest to materac, który może służyć jako jedyna część do spania. Materac nawierzchniowy nakłada się na podstawowy materac, na przykład kieszeniowy, bądź bonellowy. Przede wszystkim, chroni i zabezpiecza materac przed brudem i zniszczeniem. Może również służyć jako nakładka na łóżko kontynentalne. Ma on również możliwość zniwelowania źle dobranej twardości, a także przydaje się podczas rehabilitacji - przynosi ulgę po długotrwałym leżeniu. Wykonany jest z 4 cm warstwy pianki, która gwarantuje sprężystość materaca. Dodatkowo, stworzony został z myślą o osobach z alergiami - to pokrowiec antyalergiczny.

 

Podsumowując, urządzając pokoje hotelowe należy zadbać o komfort naszych gości. Jedną z podstawowych kwestii jest materac hotelowy, który sprawi, że nasi goście wstaną wyspani i wypoczęci, co od razu da im siłę i energię na cały dzień. Do najpopularniejszych zaliczamy materace kieszeniowe oraz bonellowe, które w różnych rozmiarach oraz w atrakcyjnej cenie możemy dostać w sklepie internetowym 4.horeca.com.pl.

 

 

Wysłane 2022-10-05 21:48:25 przez M-S-M
łóżkomateracehotel
Artykuły powiązane z powyższym
Organizując konferencję, trzeba znaleźć odpowiedni obiekt. Powinien być nowoczesny, ale też prestiżowy. Doskonałym przykładem jest Hotel Mistral Sport. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej i poznać ofertę.
Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną to nie lada wyzwanie. Takie miejsce musi spełniać kilka wymagań, aby pracownicy byli zadowolenie z wydarzenia.
Hotel w Rzeszowie - jak wybrać najlepszy?
Wysłano 2020-04-06 10:20:56
Rzeszów jest największym i najważniejszym miastem w województwie podkarpackim. Z uwagi na dobrze rozwinięty przemysł i usługi, często staje się celem podróży biznesowych.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY