konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Animacje reklamowe - sposób na prezentację oferty firmy

Przeczytany: 795 razy
Dodany: 2016-07-28 09:56:39
Aktualizowano: 2016-07-28 11:12:18

Targi tematyczne, konferencje i innego rodzaju wydarzenia branżowe to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy i przedstawienia jej oferty. Profesjonalne przygotowanie do takiego zadania to najlepsza gwarancja, że zostaniemy zapamiętani, a wysokiej jakości materiały promocyjne zdecydowanie nam w tym pomogą.

Osoby pojawiające się na targach czy konferencjach branżowych mogą stać się Twoimi potencjalnymi klientami, dlatego warto mieć ze sobą teczkę ofertową, która kojarzy się z profesjonalizmem. Odpowiednie przygotowanie wpływa na wizerunek firmy, a większym zaufaniem z pewnością cieszą się dobrze przygotowani przedsiębiorcy. Na konferencję warto opracować ofertę związaną tematycznie z takim spotkaniem. Można też zdecydować się na dołączenie do niej bonów rabatowych dla wszystkich uczestników. Nie zapomnij o zabraniu ze sobą wizytówek – bez nich jesteś anonimową osobą, która może podać się za kogokolwiek i z pewnością nie nawiążesz kontaktów zawodowych z żadnym klientem czy kontrahentem. Ich zaprojektowanie warto zlecić specjalistom w tej dziedzinie. Dobrej jakości papier i druk oraz atrakcyjny projekt samej wizytówki budują pozytywny wizerunek firmy.


Wiele osób odwiedzających targi niechętnie nawiązuje rozmowę z przedstawicielem firmy, jednak nie ma oporów przed sięgnięciem po drukowane materiały reklamowe. Podobnie jak w przypadku wizytówek, również takie ulotki informacyjne powinny być przygotowane przez profesjonalistów, ponieważ wpływają one na postrzeganie naszej firmy przez klienta. Na zachętę możesz też oferować gadżety reklamowe – takie drobne upominki są bardzo popularne na targach, dlatego ważne jest, aby wyróżniały się one spośród wielu innych przedmiotów, jakie zostaną wręczone uczestnikom spotkania. Bardzo ciekawą i coraz częściej wykorzystywaną formą promocji są animacje reklamowe, jakie obejrzeć można np. na http://animates.pl. Są to krótkie filmy animowane, które przedstawiają ofertę firmy oraz zalety skorzystania z jej usług. 

Dlaczego warto sięgnąć po taką formę? W obecnych czasach nadmiar informacji powoduje, że wiele osób od czytania woli przekaz skondensowany i atrakcyjny wizualnie. Obejrzenie takiego spotu zajmie mniej czasu niż np., zapoznanie się z treścią ulotki, za to będzie ciekawsze i bardziej przyjemne w odbiorze. Wybierając się na konferencję albo targi warto więc zastanowić się nad zamówieniem wykonania takiej animacji, bo dzięki niej mamy szansę na przyciągniecie uwagi większej grupy osób.

Wysłane 2016-07-28 09:56:39 przez M-S-M
animates.planimacje reklamoweexplainer videoulotkipromocja firmy na targachmateriały reklamowewp
Artykuły powiązane z powyższym
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
Ekologiczne reklamówki z nadrukiem - zalety?
Wysłano 2018-02-23 11:26:22
Ekologia jest nie tylko modna i na czasie, ale powinna być i coraz częściej jest standardem. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie zakupów. Niedawna ustawa sprawiła, że dla wielu osób robiących zakupy zwyczajnie nie opłaca się kupowanie standardowych plastikowych reklamówek. Ich cena wzrosła niebotycznie, bez żadnej gwarancji, że po przyniesieniu reklamówki do domu będzie się ona jeszcze nadawała do użytku. Dlatego dużo bardziej opłaca się zakup tej ekologicznej.  Jakie zalety mają ekologiczne reklamówki z nadrukiem?
Każdy przedsiębiorca, który chce działać zgodnie z prawem, dyrektywami unijnymi i dbać o środowisko naturalne powinien zdecydować się na to, by cyklicznie w swojej firmie organizować szkolenia z zakresu ochrony środowiska. Firma musi mieć bowiem świadomość, że tylko działania oparte na zasadach zrównoważonego rozwoju przyniosą korzyści dla otoczenia.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY