Bezpieczeństwo obiektów i obszarów monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeńPrzeczytany: 1070 razy Dodany: 2014-09-15 11:52:45 Aktualizowano: 2014-10-08 13:44:23
Bezpieczeństwo obiektów i obszarów monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń
21-22 października | Warszawa
Po raz pierwszy możemy spotkać całą branżę w jednym miejscu – czy to ze strony dostawców usług – czy klientów końcowych.
Bezpieczeństwo jest niezmiernie ważne dla każdego, kto ceni sobie spokój ducha i komfort życia. W przypadku ochrony instytucji czy przedsiębiorstwa bezpieczeństwo obejmuje wiele aspektów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania.
Zastanówmy się więc czy podejmowane działania są wystarczające?
Czy systemy mające zapewnić bezpieczeństwo obiektom, obszarom czy ludziom są odpowiednie?
Wielokrotnie odpowiedź pada w momencie, kiedy okazuje się, że jest za późno na zmianę podjętych już decyzji.
Zdajemy sobie sprawę z rangi problemu, dlatego zapraszamy do dyskusji. Z racji tego, że poprzednie edycje konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem, w tym roku postanowiliśmy rozszerzyć zakres tematyczny konferencji i zaprosić do udziału zarówno użytkowników końcowych, jak i stworzyć dla Partnerów platformę nawiązania kontaktów biznesowych. Jedyne takie spotkanie, gdzie temat bezpieczeństwa zostanie całkowicie wyczerpany.
Podczas uroczystej kolacji zostanie wręczona nagroda specjalna:
MultiSecure 2014 - dla najlepszego produktu
Podczas konferencji głos zabiorą:
-
Edward Lis, Dyrektor Delegatury, Najwyższa Izba Kontroli, Delegatura NIK w Lublinie
-
Adam Kosieradzki, Naczelnik Wydziału Ochrony, Biuro Spraw Obronnych, Ministerstwo Sprawiedliwości - Praktyczne aspekty stosowania elektronicznych i mechanicznych systemów zabezpieczeń"
-
Grzegorz Chodorowski, Menadżer ds. ICT, Stadion Narodowy - "System CCTV smutny obowiązek czy pomocne narzędzie pracy..??"
-
Grzegorz Krzemiński, Prezes, Instytut Bezpieczeństwa i Informacji - "Cele, koszty, ryzyko... czyli jak przekonać do stosowania zabezpieczeń?"
-
Piotr Mańka, DC Manager, Design and Maintenance, Linxdatacenter
-
Piotr Szakiewicz, Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. - "Audyt bezpieczeństwa – nieznane, czy niedoceniane narzędzie w zarządzaniu bezpieczeństwem przedsiębiorstwa. Uwagi praktyka"
-
Marek Pyc, Business Development, Bosch Security Systems - "Rozwiązania systemów wizyjnych Bosch IP w monitoringu miejskim"
-
Dariusz Deptała, Dyrektor Regionalny, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych - "Doświadczenie związane z zabezpieczeniem obiektów i obszarów podczas spotkań centralnych polskiej Prezydencji w Radzie UE w 2011 roku"
-
Kamil Barański, Członek Zarządu, Megavision Technology Sp. z o.o. - "AVIGILON – kompletny system CCTV oraz Kontroli Dostępu dla obiektów infrastruktury krytycznej"
-
Maciej Kifer, Sales Manager, EST Polska - "Platforma CCTV i KD: Security Center firmy Genetec"
-
Prezentacja Firmy Nedap
SALA A
|
SALA B
|
Wymiana doświadczeń praktyków, producentów, prezentacja rozwiązań dla użytkowników końcowych wszystkich branż.
Program konferencji podzielony został na trzy sesje tematyczne:
SESJA I: Systemy nadzoru wizyjnego i ochrony
-
telewizja przemysłowa, CCTV
-
IP kamery, IP video serwery
-
kamery termowizyjne i megapixelowe
-
systemy detekcji video
-
cyfrowy zapis i archiwizacja obrazu
-
systemy sieciowe i cyfrowe do zarządzania zasobami, archiwami
-
techniki przesyłania obrazu
-
integracja i konwergencja
SESJA II: Systemy kontroli dostępu
-
systemy biometryczne (rozpoznawanie twarzy , technologia linii papilarnych, identyfikacja tęczówki, identyfikacja głosu)
-
systemy elektroniczne do drzwi i bram, domofony i wideofony, systemy identyfikacji, karty kodowe
-
elektroniczne systemy alarmowe i zabezpieczające
-
kontrola dostępu do budynków i urządzeń
-
systemy kontroli osobistej i kontroli bagażu
SESJA III: Mechaniczne systemy zabezpieczeń
Szczegółowy opis sesji >>>
|
Jest to spotkanie biznesowe, służące nawiązaniu kontaktów i wymianie doświadczeń
SESJA I: Systemy kontroli dostępu
SESJA II: Systemy nadzoru wizyjnego i ochrony
Zagadnienia:
• szczegóły i funkcjonalność sprzętu • synergia działań i wsparcie merytoryczne • narzędzia, systemy, akcesoria – poznaj szczegóły i funkcjonalność • wsparcie serwisowe i techniczne • zasady współpracy i program partnerski • sieci dystrybutorskie
Szczegółowy opis sesji >>>
|
Kto może wziąć udział?
SALA A
Kadra średniego i wyższego szczebla, osoby odpowiedzialne za wybór i zakup nowych produktów i technologii:
-
właściciele i zarządcy, naczelnicy, dyrektorzy, administratorzy i najemcy powierzchni komercyjnych, budynków przemysłowych, handlowych, biurowych, administracji publicznej, usług finansowych, mieszkaniowych
-
reprezentanci firm i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo budynków i przynależnych obszarów, m.in. magazynowych, przeładunkowych, spedycyjnych oraz lotnisk, dworców, obiektów sportowych, instytutów badawczych, muzeów, i innych
-
przedstawiciele administracji i służb odpowiedzialnych za monitorowanie i bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej oraz monitoring przestrzeni publicznych i obszarów
-
przedstawiciele służb mundurowych
SALA B
-
resellerzy
-
integratorzy
-
instalatorzy
-
agencje ochrony
-
firmy świadczące usługi
STRONA WYDARZENIA>>>>
Wysłane 2014-09-15 11:52:45 przez M-S-M konferencjakontrola dostępumechaniczne systemy zabezpieczeńmonitoring wizyjnyArtykuły powiązane z powyższym
 Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
|
 4. Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny FxCuffs zbliża się wielkimi krokami.
|
 Konin, jak wiele innych polskich miast, w obliczu nieuchronnych zmian gospodarczych związanych z nieopłacalnym wydobyciem węgla, w ciągu kilku lat przejdzie transformację ekonomiczną, która może stać się szansą na rozwój społeczny, gospodarczy i technologiczny. Konferencja będzie okazją do poruszenia najważniejszych tematów związanych z nadchodzącymi zmianami.
|
|