konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Blog Forum Gdańsk - święto blogerów

Przeczytany: 1284 razy
Dodany: 2012-10-19 08:58:27
Aktualizowano: 2012-10-19 08:59:00

O tym jak zostać znanym blogerem, walczyć z hejtem w sieci i legalnie publikować cudze zdjęcia na swoim blogu - za nami 3. edycja Blog Forum Gdańsk.

 

Blog Forum Gdańsk - 48 godzin blogowego święta z udziałem 200 polskich i zagranicznych blogerów i vlogerów, 66 prelegentów i prawie 135 000 internautów on-line. Na dwa dni PGE stała się ARENĄ wymiany blogowych doświadczeń (choć nie zabrakło też sportowych emocji).

Tegorocznym tematem przewodnim BFGdańsk, podczas którego odbyło się 50 wykładów i warsztatów było "Blogowanie w praktyce". Wśród prelegentów znalazła mi.in. Maria Czubaszek, Edwin Bendyk, Monika Jaruzelska, Natalia Hatalska, Karolina Korwin-Piotrowska, Wiesław Godzic oraz czołówka polskich blogerów - Maciej "Mediafun" Dębski, Jakub "Dem" Dębski, Tomek Tomczyk, Paweł Tkaczyk oraz wielu innych. Nie zabrakło również zagranicznych gości - Williama Echiksona z wykładem "Bloggers ultimate guide to impact the future" oraz Johna Biggsa, który doradzał blogerom, jak pisać aby być czytanym nie tylko w Polsce, ale też zagranicą.

O czym dyskutowano podczas Blog Forum Gdańsk 2012? Między innymi o tym, jak układają się relacje pomiędzy blogerami, a przedstawicielami tradycyjnych mediów, dlaczego vlogerzy nie czytają blogów i na odwrót, ale też o tym czy Internet to największa wypożyczalnia świata i czy blog może być sposobem na życie. W przerwach między poszczególnymi prezentacjami uczestnicy forum mogli przy kawie porozmawiać z prelegentami, obejrzeć filmy i teledyski wyświetlane na kilkunastu ekranach plazmowych na terenie stadionu oraz podziwiać nowoczesną PGE ARENĘ, która na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. Chcąc w pełni wykorzystać możliwości stadionu organizatorzy drugiego dnia eventu zorganizowali mecz piłkarski pomiędzy drużynami Zuchów i Krasnali.

Podczas Blog Forum Gdańsk 2012 rozdano również nagrody w konkursie "Blog of Gdańsk 2012" - na najlepszego bloga pisanego przez gdańszczan lub o Gdańsku. Tytuł "Blog of Gdańsk Czytelników" otrzymała Małgorzata Dzięgielewska (Pieprzczywanilia.blogspot.com). Tytuł "Blog of Gdańsk 2012" wybrany przez Komisję Konkursową otrzymała Paulina Rudnicka (kapuczina.blogspot.com). Komisja konkursowa wyróżniała również 3 inne blogi: Bartosza Cicharskiego (Gdańsk z dołu), Sylwii Kubryńskiej (Najlepszy blog na świecie) oraz Anny Matusewicz i Katarzyny Wilczek (Misja K.S.I.Ą.Ż.K.A).

Również Gdańsk Convention Bureau (GCB) było obecne podczas Blog Forum Gdańsk 2012 - uczestnicy mogli skorzystać z nowej aplikacji eventowej na urządzenia mobilne GCBeVENT stworzonej z inicjatywy GCB, w której umieszczono informacje dotyczące m.in. bogatego programu wydarzenia oraz zaproszonych prelegentów.

Organizatorem tegorocznej edycji Blog Forum Gdańsk 2012, które odbyło się w dniach 13-14 października było Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta Gdańska oraz Instytut Kultury Miejskiej. Partnerami wydarzenia byli: ARENA GDAŃSK Operator, Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy oraz idoo.tv. Patronat medialny nad imprezą objęły: Gazeta Wyborcza, ELLE.pl, kuchnia+, portale na:temat.pl, trójmiasto.pl i wp.pl.

Więcej o Blog Forum Gdańsk 2012 na stronie: http://www.blogforumgdansk.pl

 

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów.  Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży.


Follow us:
FACEBOOK www.facebook.com/gdanskconventionbureau
TWITTER GdanskRegionCVB
YOUTUBE www.youtube.com/GdanskRegionCVB
SLIDESHARE www.slideshare.net/GdanskRegionCVB


Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdańsk Convention Bureau
tel.: +48 58 300-06-59, fax: +48 58 301-66-37
ul. Długi Targ 28/29, 80-830 Gdańsk, Polska
www.gdanskconvention.pl

Wysłane 2012-10-19 08:58:27 przez M-S-M
Blog Forum GdańskblogGdańsk
Artykuły powiązane z powyższym
Jak założyć własnego bloga?
Wysłano 2019-03-28 11:36:27
Blogowanie jest jednym ze sposobów na spędzanie wolnego czasu lub zarabianie pieniędzy. Obszar, w którym autorzy blogują, jest nazywany blogosferą, a tworzą ją tysiące osób w różnym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach. Tematyka blogów jest bardzo różnorodna – od zagadnień sportowych, przez polityczne i inne. Praktyka pokazuje, że dla wielu osób trudne jest jednak podjęcie decyzji o założeniu własnego bloga.
Jak zorganizować konferencję?
Wysłano 2018-12-31 09:43:53
W tej chwili organizowanych jest mnóstwo konferencji, na które zapraszane są osoby z różnych części Polski, a nawet z różnych części Europy czy świata. Konferencja jest specjalnym rodzajem spotkania, organizowanym w celu dokładnego omówienia jakiegoś zagadnienia. Właśnie dlatego, że tematy mogą być różne, istnieją też różne rodzaje konferencji. Jednak ich organizacja przebiega zawsze podobnie. Czasem pozostawia się to profesjonalistom – firmom, które fachowo wszystko zaplanują, zadbają o catering, stosowne miejsce i wysłanie zaproszeń. Jeśli jednak ktoś nie chce tracić dodatkowych funduszy na współpracę z nimi, lecz woli zająć się wszystkim sam, często staje przed sporym wyzwaniem. Jak zorganizować konferencję?
Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia, które odbędzie się 16 czerwca w Gdańsku.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY