konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Czy warto zaczynać przygodę z e-commerce od Amazon?

Przeczytany: 75 razy
Dodany: 2022-11-07 09:46:47
Aktualizowano: 2022-11-07 09:47:41

Warto poświęcić chwilę czasu, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego amerykańskiego podmiotu... Czym cechuje się ta firma? Jakie główne zalety posiada to gigantyczne przedsiębiorstwo handlowe? Czy warto tutaj działać patrząc z perspektywy sprzedawcy? Pewnie pojawiają Ci się pytania jak sprzedawać na amazon? O tym wszystkim zostało napisane w poniższym tekście!


Co warto wiedzieć o Amazon?

To nowoczesne przedsiębiorstwo handlowe. Ciekawostka jest taka, że ta firma ma już blisko 30 lat. Została bowiem założona w 1994 roku. Wszystko miało miejsce na terenie Seattle. Jeff Bezos... Czy to nazwisko coś Wam mówi? Tak, to jeden z najbardziej majętnych ludzi globu. To właśnie on stoi za tym projektem. Pierwotnie Amazon był księgarnią online. A teraz to wielkie przedsiębiorstwo handlowe. W skali globalnej. W końcu Amazon ma setki milionów Klientów. I to z całego świata! Czy warto zatem tutaj działać? Tak naprawdę jest to chyba pytanie retoryczne. Co więcej, nie musisz koniecznie samodzielnie sprzedawać swojego asortymentu. Jak nie masz w tym temacie czasu lub kwalifikacji, to zawsze w razie czego możesz współpracować z zewnętrznymi firmami. Na pewno zaś tego ogólnego tematu nie można odpuszczać. Wszak Amazon to wielka szansa na to, by wyniki sprzedażowe w końcu zaczęły kształtować się na dobrym dla Ciebie poziomie.

 

Jak założyć konto na Amazon?

Pierwszym krokiem powinno być zrealizowanie tego właśnie zadania. Masz świadomość, że warto działać na tej platformie online? Nie będziesz zawiedziony. Jak zaś założyć konto? Do tego będą Ci potrzebne rozmaite aspekty. Chodzi m.in. o firmowy adres e-mail lub w razie czego konto klienta Amazon (jak w tym momencie już takowe posiadasz). Ważna jest aktywna karta kredytowa, paszport lub dokument tożsamości. Nie zapominaj o danych rejestracyjnych firmy. W czasie zakładania konta należy także podać numer telefonu komórkowego. W razie czego łatwiej będzie Ci skomunikować się z przedstawicielami tego przedsiębiorstwa handlowego itp. Czy już wtedy sprzedaż przez amazon jest możliwa? Jeszcze nie. Warto w drugiej kolejności zastanowić się nad odpowiednim planem sprzedaży. Masz zaś tutaj dwie opcje do dyspozycji. Jeśli chcesz sprzedawać na razie niewiele, to zdecyduj się na wariant indywidualny. W ramach tego wariantu płacisz 4 PLN za każdy sprzedany produkt. Tymczasem plan profesjonalny jest dedykowany osobom, które chcą sprzedawać na szerszą skalę. Warto wiedzieć, że tutaj opłata miesięczna wynosi (niezależnie od liczby sprzedanego asortymentu) 165,91 PLN.

 

Czy można tutaj liczyć na dobre wyniki sprzedażowe?

Zdecydowanie tak, chociaż oczywiście nie każdemu się to udaje. Sporo zależy tak naprawdę od Ciebie. Na pewno jakość asortymentu nie powinna pozostawiać nic do życzenia. Poza tym zadbaj o odpowiednie promowanie produktów. Liczy się także ciekawy opis, który przyciąga uwagę, a dodatkowo zawiera podkreślenie wszystkich cennych walorów. Chodzi bowiem o to, że musisz przekonać Klientów, że warto mieć konkretny asortyment.

Wysłane 2022-11-07 09:46:47 przez gegol
kontosprzedażAmazon
Artykuły powiązane z powyższym
Kurier w sklepie internetowym
Wysłano 2022-02-02 09:55:52
Usługi kurierskie są niezbędne do funkcjonowania sklepu internetowego, który sprzedaje jakiekolwiek fizyczne produkty. Tradycyjne usługi firm kurierskich są obecnie drugą (po automatach paczkowych) najpopularniejszą metodą dostawy towarów z oferty sklepu internetowego.
Prowadzenie biznesu opartego o sprzedaż internetową to obecnie nie lada wyzwanie. W dobie bardzo ostrej konkurencji musimy zrobić wszystko, aby wybić się ponad innych i - co najważniejsze - zrobić to w pozytywny i dobrze kojarzący się sposób.
Praca przedstawiciela handlowego jest nierozłącznie związana ze spotkaniami handlowymi z klientami i licznymi wyjazdami. W celu najlepszego wykorzystania czasu pracy i optymalizacji ekonomicznej, praca handlowca powinna być skrupulatnie zaplanowana. Planowanie dotyczy nie tylko ilości spotkań handlowych, ale również trasy pokonywanej przez handlowca i terenów jego działania.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY