konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Czym jest język Python?

Przeczytany: 871 razy
Dodany: 2017-09-21 08:22:58
Aktualizowano: 2017-09-21 08:29:37

Python jest jednym z języków programowania, od którego specjaliści są bardzo chętnie poszukiwani na rynku pracy. Jest on niezwykle wszechstronny i łatwy do nauczenia. Zaletą języka Python jest fakt, że jest on dostępny w ramach darmowej licencji, dzięki czemu można go używać nawet w komercyjnych projektach. Co warto wiedzieć o języku Python? Przekonajmy się.

Python — gdzie można go używać?

Python jest językiem obiektowym. Ciągle udoskonalany, zawiera wiele bibliotek, dzięki czemu programowanie w nim jest niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące. Wiele światowych marek w swoich aplikacjach używa języka Pythona. Projekty takich firm, jak Google, Yahoo, Nokia, IBM czy NASA, tworzone są w języku Python. W Pythonie napisane są również jedne z najbardziej popularnych serwisów internetowych. Wśród nich znajduje się m.in. YouTube, czy Grono. Programiści pracujący w Pythonie nie muszą liczyć się z utrudnieniami związanymi z obsługą języka w środowiskach Windows i Mac, gdyż zarówno jedni, jak i drudzy oferują pełne wsparcie dla Pythona.

Niezwykłą wydajność Pythona doceniło nawet NASA, które wykorzystuje język do tworzenia swoich aplikacji już od wielu lat. Python pozwala również na szybką implementację nowych funkcjonalności poprzez czytelny kod, który łatwo rozszerzać i aktualizować.

Python jest językiem niezwykle popularnym, stąd nikogo nie będzie dziwić fakt, że jego działanie jest możliwe na wielu systemach. Działa on w środowiskach:

  • Windows,
  • Linux/Unix,
  • Mac OS X, OS/2,
  • Amiga,
  • Smartphony Palma i Nokia.

Do czego można wykorzystać język Python?


Pythona najczęściej wykorzystuje się do tworzenia serwisów internetowych — co mogliśmy zobaczyć po wcześniejszych przykładach. Z powodzeniem można go używać do programowania również aplikacji desktopowych i gier. Wykorzystać go można również w aplikacjach sieciowych i skryptach. Jak widać, Python jest niezwykle przydatnym i wszechstronnym narzędziem każdego programisty.

Kurs Python — dlaczego warto?

Szkoląc się w języku Python poznasz narzędzie, które da Ci w zasadzie nieograniczone możliwości. Jego prosta składnia sprawi, że szybko go opanujesz i zaraz będziesz mógł przejść do "dzieła". Kurs Python sprawi, że z łatwością przyswoisz najtrudniejsze zagadnienia.

Gdzie na kurs?

Najlepszym sposobem na naukę języka Pythona jest wzięcie udziału w kursie stacjonarnym. Na rynku mamy dostępnych wiele rodzajów kursów o różnym stopniu zaawansowania. Możemy podjąć naukę drogą internetową lub też w trybie stacjonarnym (w zależności od naszych możliwości czasowych i preferencji). Pamiętajmy jednak, że najlepszym sposobem na naukę jest oczywiście czerpanie z wiedzy bardzo doświadczonych trenerów. Będąc słuchaczem na wykładach możemy zadawać pytania instruktorom i ostatecznie z takiego kursu wynieść jeszcze więcej niż jedynie z surowych ksiąg i prezentacji Power Point. Dlatego wybierając kurs postaw na ten prowadzony przez zewnętrzną firmę, która zatrudnia specjalistów i doświadczonych znawców branży. To zdecydowanie obróci się na Twoją korzyść.

Wysłane 2017-09-21 08:22:58 przez M-S-M
programowaniePythonPython język programowaniaWP
Artykuły powiązane z powyższym
Kurs Python Developer online
Wysłano 2022-01-17 09:09:03
Chcesz nauczyć się programować i zdobyć nowe umiejętności cenione na rynku pracy?
Konkurencja technologiczna sprawia, że coraz więcej firm potrzebuje najwyższej jakości oprogramowania. Jednak wielu przedsiębiorców nie dysponuje ani odpowiednimi zasobami ludzkimi ani wystarczającym doświadczeniem, by pracować między innymi nad systemami CRM, aplikacjami mobilnymi lub rozwiązaniami e-commerce bez udziału partnerów zewnętrznych. Jednym z często wybieranych rozwiązań jest współpraca z dostawcami oprogramowania.
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY