konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Czym są wirtualne biura?

Przeczytany: 608 razy
Dodany: 2017-11-16 14:38:26
Aktualizowano: 2017-11-17 08:51:49

Uzyskanie prestiżowego adresu przez firmę jest obecnie na wyścignięcie ręki każdego przedsiębiorcy. Jest to możliwe dzięki usłudze wirtualnego biura. Postęp technologiczny sprawił, że pojawia się ich coraz więcej, a zainteresowanych ofertą nie brakuje. Biura wirtualne powstały z myślą o zredukowaniu kosztów związanych z prowadzeniem tradycyjnego biura, zachowując przy tym jakość usług na jak najwyższym poziomie. Należy przy tym zaznaczyć, że wynajmowanie adresu do prowadzenia działalności gospodarczej jest całkowicie legalne. Czym zatem tak naprawdę jest wirtualne biuro?
Biuro wirtualne alternatywą dla wynajęcia biura stacjonarnego?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, w jaki sposób może ograniczyć wydatki związane z prowadzeniem biura. Okazuje się, że istnieją sprawdzone i skuteczne sposoby. Nie trzeba przy tym wybierać jak najtańszego miejsca czy też prowadzić działalność gospodarczą we własnym mieszkaniu. Korzystnym rozwiązaniem jest korzystanie z usługi wirtualnego biura, co pozwala na prowadzenie biznesu bez posiadania siedziby w stacjonarnym budynku. Z całą pewnością konieczne jest wskazanie we wniosku do CEIDG adresu i tytułu prawnego do lokalu, jeśli chce się prowadzić działalność gospodarzą. Posiadanie biura jest także potrzebne ze względu na ewentualną kontrolę z Urzędu Skarbowego. Jednakże nie musi to być biuro tradycyjne, ale również wirtualne. E-biuro jest usługą polegającą na wynajmowaniu miejsca do prowadzenia działalności. Świadczą ją firmy dysponujące przestrzenią biurową i pracownikami biurowymi. Ich zadaniem jest odbieranie i skanowanie poczty oraz przyjmowanie interesantów. Osoby korzystające z usługi wirtualnego biura mogą mieć dostęp zarówno do samego biura, jak również do całego pomieszczenia. E-biuro dzielone jest zazwyczaj z kilkudziesięcioma różnymi firmami, dlatego też konieczne jest dokonanie rezerwacji.

Usługa wirtualnego biura jest w pełni legalna, jeśli firma ją świadcząca posiada zgodę właściciela lokalu na wynajmowanie go osobom trzecim. Konieczne jest także to, to aby w skład usługi wirtualnego biura wchodziło posiadanie sali konferencyjne czy fizycznego biura, które przedsiębiorcy i spółki mogą wykorzystać podczas spotkań biznesowych.


Kto jest klientem wirtualnego biura i jakie wiążą się z tym korzyści?


Na skorzystanie z usługi wirtualnego biura decydują się zarówno małe, jak również średnie przedsiębiorstwa, freelancerzy, e-sklepy, agencje marketingowe, zagraniczne spółki, firmy szkoleniowe i rekrutujące, kancelarie podatkowe i prawne oraz start-upy. Usługa ta cieszy się coraz większą popularnością, a wynika to z możliwości zaoszczędzenia niemałych kwot. Wysokość opłat za czynsz i media jest znacznie niższa, niż ma to miejsce w przypadku wynajmowania stacjonarnego biura. Ponadto wirtualne biura zatrudniają kadrę pracowników biurowych, którzy świadczą wiele dodatkowych usług. Możliwe jest również wpisanie opłat w koszty, gdyż wszystkie poniesione wydatki można w całości zapisać do kosztów uzyskania przychodu. Przedsiębiorca może liczyć także na oszczędność na zakupie wyposażenia, prestiżowy adres, skorzystanie z sali konfekcyjnej, migrację podatkową oraz na umieszczenie logo firmy w biurowcu i na witrynie wirtualnego biura.

Źródło informacji https://www.cubecentre.com/

Wysłane 2017-11-16 14:38:26 przez M-S-M
firmabiurowirtualne biura
Artykuły powiązane z powyższym
Aktualnie działy HR stają przed nowymi wyzwaniami i muszą mierzyć się z nieznanymi dotąd doświadczeniami, dlatego cechuje je niezmienny dynamizm oraz ciągłe pogłębianie posiadanej wiedzy na temat człowieka.
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Niezwykły karykaturzysta na event
Wysłano 2020-12-11 12:03:22
Konferencje, szkolenia, targi, uroczyste bankiety, wesela. To tylko niektóre rodzaje imprez, na które zapraszany jest Szczepan Sadurski, którego rysunki humorystyczne znamy z prasy, książek i nie tylko.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY