konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Dobór sprzętu potrzebnego do organizacji pokazu lub spotkania

Przeczytany: 962 razy
Dodany: 2019-04-24 19:36:11
Aktualizowano: 2019-04-24 19:36:49

Lista potrzebnego sprzętu zależy od wielkości przedsięwzięcia oraz branży, w jakiej działa firma. Wpływ ma na to również segment odbiorców. Zaplecze sprzętowe nie zawsze oznacza urządzenia wykorzystywane bezpośrednio podczas spotkania. Do grupy potrzebnych akcesoriów należy doliczyć również stronę informatyczną związaną z rejestracją uczestników i kontrolą napływających zgłoszeń. W ten sposób łatwiej dopasować działania zmierzające do uzyskania założonej liczby uczestników. Szybkie rejestrowanie zaproszonych osób i wydruk kart identyfikacyjnych pozwala ograniczyć czas potrzebny na sprawy organizacyjne.

Zaplecze techniczne podczas eventów promocyjnych

Jeżeli event wiąże się z udziałem na targach lub pokazach, to ważne jest zapewnienie przez firmę obsługującą akcesoriów wystawienniczych. Mogą być to gotowe stanowiska promocyjne lub elementy, które wzbogacą prezentację prowadzoną przez pracowników firmy zamawiającej takie usługi. W takich działaniach ważne jest to by wygląd stoiska lub boxu był spójny z wizerunkiem firmy oraz mógł być szybko modyfikowany. Należy pamiętać o nagłośnieniu i ekranach LCD do wyświetlania filmów promocyjnych.

Obsługa mediów i pokazów multimedialnych

Atrakcyjności eventu dla odbiorców uzależniona jest od ilości efektów stosowanych na pokazie. Do przekazywania informacji można użyć rzutników oraz telebimów. Takie rozwiązania obsługują technologie komputerowe, przez co dowolnie można dobierać różne formy przekazu. W zależności od miejsca, w jakim organizowany jest pokaz, należy dobrać zestaw sprzętu do wyświetlania treści i obrazów.

Obraz należy wzbogacić o wysokiej jakości dźwięk tak, aby informacje docierały do wszystkich gości. W tym wypadku obsługa techniczna eventu to również wyznaczenie do pracy dźwiękowca. Pamiętać, że rodzaj nagłośnienia zależy od rodzaju pokazu i ilości uczestników.

Szczegóły sprawdź na http://www.musicplease.pl/eventy/

Inny sprzęt używany przez uczestników

Coraz więcej eventów jest podzielonych na zajęcia dla różnych grup uczestników. Firma wspierająca zaplecze techniczne może wyposażyć organizatora w urządzenia wizualne, a nawet zamontować na miejscu pokazu konsolę do gier. Może to wpłynąć na ocenę eventu przez uczestników.

Podczas spotkań i pokazów ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery. Mając zapewnione wsparcie w zakresie kreowania dźwięku i efektów wizualnych warto pomyśleć również o oświetleniu. Dekoracyjny efekt zaplanowanego układu oświetlenia pozwala dopasować wygląd pomieszczenia do potrzeb organizatora, niezależnie gdzie odbywa się spotkanie. W tym wypadku należy dopasować moc lamp do potrzeb i efektu, jaki ma zostać uzyskany.

Wsparcie organizacji eventu przez firmę zewnętrzną pozwala na przygotowanie pokazu bez problemów. Sprzęt przystosowany jest do profesjonalnego użytku i obsługiwany jest przez wyszkolony personel. W ten sposób organizator ma możliwość skupienia się na stronie merytorycznej wydarzenia i przeprowadzenia go w jak najlepszy sposób. Warto wcześniej ustalić również logistykę związaną z dostawą oraz odbiorem sprzętu z miejsca, gdzie organizowany jest event.

Wysłane 2019-04-24 19:36:11 przez gegol
imprezspotkańorganizacja wydarzeńeventmedia
Artykuły powiązane z powyższym
W ramach działań public relations mieści się utrzymanie kontaktu z konsumentami oraz nawiązanie z nimi relacji w celu budowania pozytywnego wizerunku.
Imprezy firmowe to w ostatnich latach coraz częściej wybierana przez pracodawców forma pogłębiania relacji z pracownikami i klientami. Event firmowy to nie tylko okazja do spędzenia wspólnie czasu poza biurem i zabawy. To także doskonałe narzędzie wspomagające rozwój i osiąganie celów zespołowych. Warto je wykorzystać.
Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną to nie lada wyzwanie. Takie miejsce musi spełniać kilka wymagań, aby pracownicy byli zadowolenie z wydarzenia.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY