konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Fundacja dla dzieci osieroconych przez bohaterów

Przeczytany: 246 razy
Dodany: 2023-03-03 10:53:30
Aktualizowano: 2023-03-03 10:53:55

Do odejścia ukochanego taty czy mamy po długiej chorobie można dziecko przygotować. Jednak inaczej rzecz się ma, gdy strata jest nieoczekiwana. Dlatego została powołana do życia fundacja dla dzieci mundurowych, które mierzą się z taką nieoczekiwaną stratą. Specyfika pomocy dzieciom osieroconym przez żołnierza, strażaka czy policjanta jest nieco inna. Duży nacisk kładzie się na pomoc psychiatryczno-psychologiczną, ale fundacja „Dorastaj z Nami” świadczy tez pomoc finansową.

Pomoc finansowa świadczona przez fundację dla dzieci Dorastaj z Nami

Fundacja Dorastaj z Nami świadczy pomoc z różnych aspektach życia. Jednym z podstawowych jest pomoc finansowa, bo odejście jednego z rodziców zmienia sytuację materialną rodziny. Fundacja Dorastaj z Nami pomaga w opłaceniu czesnego za szkołę lub przedszkole. Gdy podopieczny fundacji pobiera naukę poza miejscem zamieszkania, fundacja może pokryć koszty internatu czy akademika. Zapewnienie kosztów przejazdów i pobytu młodzieży ze stypendiami zagranicznymi, to także realna pomoc tej fundacji. Do fundacji można zwrócić się z prośbą o pomoc w opłatach za zajęcia pozalekcyjne, naukę języków obcych i korepetycji, a także uczestnictwa w kołach zainteresowań lub naukowych. Pomoc fundacji dla dzieci osieroconych przez mundurowych, to także pomoc w opłatach za zajęcia sportowe oraz zakup sprzętu sportowego pozwalającego na uprawianiu dyscypliny sportowej. Fundacja Dorastaj z Nami finansuje obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży.

Pomoc medyczna świadczona przez fundację „Dorastaj z Nami”

Terapia psychologiczna jest podstawą pomocy medycznej świadczonej przez fundację. To kojarzenie dziecka z terapeutą, który pomoże otrząsnąć się z tragedii i pomóc w normalnym życiu bez rodzica. Może być świadczona zarówno młodemu człowiekowi, jak i może obejmować całą rodzinę. Stosunki rodzinne bowiem, po śmierci jednego z członków rodziny, także ulegają zmianie i często są one niekorzystne dla dorastającego w niej dziecka. Fundacja dla dzieci mundurowych proponuje także zajęcia z psychiatrą, bo często strata rodzica wiąże się ze stanami depresyjnymi, które muszę być leczone farmakologicznie. Pomoc logopedów, to także jeden z wariantów pomocy oferowanych przez fundację dla dzieci „Dorastaj z Nami”.

Wysłane 2023-03-03 10:53:30 przez gegol
sierotyfundacjapomoc
Artykuły powiązane z powyższym
W ostatnich latach, w dużych i mniejszych miastach, powstają kolejne kancelarie adwokackie i radcowskie, reprezentujące swoich klientów w procesach sądowych, postępowaniach administracyjnych czy sprawach podatkowych. Coraz bardziej zbiurokratyzowana rzeczywistość sprawia, że bez fachowej pomocy adwokata, radcy prawnego czy doradcy podatkowego, firmy i osoby prywatne z trudem mogą sprostać licznym przepisom i obowiązkom nakładanym na nich przez kolejne ustawy. Z pomocą przychodzą także prawnicze portale internetowe, oferujące swoim klientom kompleksowe porady prawne online. Czy warto z nich korzystać? Dla kogo internetowa porada prawna będzie lepszym rozwiązaniem niż wizyta w kancelarii adwokackiej?
4 listopada w warszawskiej Kinotece ekspertki i eksperci reprezentujący instytucje kultury i media, artystki, naukowcy, prawniczki, politycy i aktywistki już po raz czwarty będą dyskutować o przyszłości prawa regulującego obieg dóbr kultury w internecie oraz o jego wpływie na komunikację online, system edukacji, rozwój twórczości czy nowe technologie.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY