konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Gdzie i jak sprzedawać rękodzieło?

Przeczytany: 1122 razy
Dodany: 2019-04-29 13:56:42
Aktualizowano: 2019-04-29 13:59:12

Rękodzieło jest idealnym rozwiązaniem dla wielu osób, które mają pomysł na biznes i odrobinę talentu. Jest to prosty sposób na dorobienie paru groszy lub na stały zarobek. Wszystko zależy od tego, czy znajdą się chętni do kupna rękodzieła, które wytworzyliśmy.

 

 

Co produkować?

Tak naprawdę możliwości są nieograniczone, a wielką zaletą jest fakt, że możemy stworzyć handmade, wkładając w to niewielki budżet, a następnie sprzedać daną rzecz, znacznie drożej. Wystarczą chęci, odrobina pomysłu i wolnego czasu. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, mogą to być chociażby wianuszki ze sztucznych kwiatów na różne okazje, kolczyki handmade z koralików i piór, malowane kubki, maskotki handmade, dekoracje ślubne, biżuteria nandmade czy nawet koszyk ze sznurka. Wszystko zależy od talentu, jaki posiadamy. Każdy jest w czymś dobry, dlaczego by więc na tym nie skorzystać? W dzisiejszych czasach rękodzieło jest na nowo cenione i istnieją specjalne w tym celu stworzone marketplace'y - sklepy z rękodziełem, na których można sprzedawać i kupować dekoracje, biżuterię i maskotki i inne rzeczy handmade. Początki zawsze są trudne, ale jeśli przyłożymy się do wykonywanej pracy i odpowiednio zareklamujemy, na pewno z czasem przyniesie nam to zysk.

 

 

 

Jak sprzedawać rękodzieło?

Sprzedaż rękodzieła jest sednem sprawy, ponieważ to ona pozwoli nam na zarobek. Jeśli nie zareklamujemy się, nawet najlepiej wykonane projekty nie dają gwarancji, że ktoś je kupi. Na szczęście w dobie internetu nie musimy się tym martwić. Instagram, facebook, czy sklepy z rękodziełem zrzeszające artystów to tylko czubek góry lodowj możliwości jakie przed nami stoją. W końcu bardzo przyjemnie jest załatwić wszystko, nie wychodząc z domu. W tym celu można zacząć od mediów społecznościowych typu instagram, czy facebook, na których możemy wypromować swoją markę. Im więcej odbiorców, tym większe szanse na powodzenie w sprzedaży.

Warto pamiętać, że na portalach z licytacjami są wysokie prowizje, co wiąże się z oddaniem znacznej części zarobku. Dla osób, które dopiero zaczynają, może to być niezwykle uporczywe, ponieważ zazwyczaj wystawiają przedmioty za niewielkie sumy. Dlatego dobrym rozwiązaniem, jest założenie swojego butiku na stronie https://kuphandmade.pl. Wówczas będziemy mieć pewność, że portal nie zabierze nam połowy tego, co nam się należy. Z czasem jest szansa, że zyskamy stałych i wiernych klientów na nasze produkty handmade. Pamiętajmy, że internet jest miejscem, które zapewnia dotarcie do możliwie najszerszej grupy odbiorców z całej Polski, a biorąc pod uwagę wracającą modę na rękodzieło, z pewnością jest to pomysł warty uwagi. 

 

 

Wysłane 2019-04-29 13:56:42 przez gegol
sprzedażbinzesdomrękodzieło
Artykuły powiązane z powyższym
Praca przedstawiciela handlowego jest nierozłącznie związana ze spotkaniami handlowymi z klientami i licznymi wyjazdami. W celu najlepszego wykorzystania czasu pracy i optymalizacji ekonomicznej, praca handlowca powinna być skrupulatnie zaplanowana. Planowanie dotyczy nie tylko ilości spotkań handlowych, ale również trasy pokonywanej przez handlowca i terenów jego działania.
Jak założyć własnego bloga?
Wysłano 2019-03-28 11:36:27
Blogowanie jest jednym ze sposobów na spędzanie wolnego czasu lub zarabianie pieniędzy. Obszar, w którym autorzy blogują, jest nazywany blogosferą, a tworzą ją tysiące osób w różnym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach. Tematyka blogów jest bardzo różnorodna – od zagadnień sportowych, przez polityczne i inne. Praktyka pokazuje, że dla wielu osób trudne jest jednak podjęcie decyzji o założeniu własnego bloga.
Brama to bardzo ważny element ogrodzenia każdej posesji. Jej funkcjonalność jest znacznie bardziej złożona, niż w przypadku innych elementów konstrukcji płotu. Brama zarazem broni dostępu do posesji osobom niepowołanym, jak też otwiera drogę tym, którzy mogą pojawić się na ogrodzonym terenie. Brama to bardzo ważny element ogrodzenia każdej posesji. Jej funkcjonalność jest znacznie bardziej złożona, niż w przypadku innych elementów konstrukcji płotu. Brama zarazem broni dostępu do posesji osobom niepowołanym, jak też otwiera drogę tym, którzy mogą pojawić się na ogrodzonym terenie.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY