konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Gdzie wyjechać w podróż poślubną?

Przeczytany: 375 razy
Dodany: 2020-04-28 11:17:58
Aktualizowano: 2020-04-28 11:20:56

 

Podróż poślubna jest tak samo ważnym wydarzeniem jak sama ceremonia ślubu. Młode pary planują swój wyjazd poślubny już na kilka miesięcy przed weselem. Małżonkowie marzą o wyjeździe z bajki, którego nie zapomną przez długie lata. Pary coraz częściej stawiają na zagraniczne wyjazdy do krajów egzotycznych. Młodzi ludzie przeznaczają na takie egzotyczne podróże coraz to większe finanse. Dlatego właśnie warto jest dobrze zastanowić się nad kierunkiem podróży i wybrać miejsce, które spełni oczekiwania obu małżonków. Oto kilka propozycji na wyjazd poślubny.

Wyspy Karaibskie

Karaiby to archipelag kilkuset wysp położonych na Morzu Karaibskim. Jest to jeden z najczęściej wybieranych kierunków na podróż poślubną. Nowożeńcy decydują się na kilkutygodniowy pobyt na jednej z wysp karaibskich lub na rejs statkiem. Młode pary w szczególności upodobały sobie podróże na Dominikanę, Curacao, Kubę, Barbados czy St. Lucia. Każda z wysp karaibskich oferuje szeroki pakiet atrakcji. Poza pięknymi plażami, turkusową wodą nowożeńcy mogą zwiedzać wyspy i odkrywać ich urok. Dominikana słynie ze swych lasów deszczowych, St. Lucia to wulkaniczna wyspa z dwoma wzniesieniami górskimi, a Curacao to raj dla surferów. Warto pamiętać, że podróż na Karaiby należy zaplanować w okresie od listopada do kwietnia, ponieważ poza tym okresem na Karaibach panuje pora huraganowa.

Japonia

Pary, które nie lubią wypoczywać na plaży, a preferują zwiedzanie i odkrywanie nowych egzotycznych miejsc powinny rozważyć podróż poślubną do Japonii. Kraj Kwitnącej Wiśni to z jednej strony ogromne miasta takie jak Tokio, a z drugiej zaciszne miejsca w górach takie jak Hakone. Podróż po Japonii można rozpocząć właśnie od stolicy Tokio, a potem przemieszczać się w południową część kraju. Japonia to dobry pomysł na podróż poślubną dla małżonków, którzy lubią odkrywać nowe kultury i zwiedzać. Z pewnością taka podróż będzie bardziej intensywna niż wypoczynek na wyspie, ale bez wątpienia małżonkowie wrócą z pięknymi wspomnieniami.

 

 

 


Wyspy Kanaryjskie

W poszukiwaniu pięknych wysp w Europie warto jest wybrać się na Kanary. Wyspy Kanaryjskie to archipelag 13 wysp położonych na Oceanie Atlantyckim. Wszystkie wyspy administracyjnie należą do Hiszpanii, ale dzięki swojemu położeniu blisko Afryki, pogoda dopisuje tam przez cały rok. Małżonkowie często wybierają Wyspy Kanaryjskie na podróże poślubne. Najczęściej stawiają na Teneryfę, Gran Canarię, Fuertaventurę, Lanzare i La Palmę. Każda z tych wysp ma bardzo bogaty krajobraz, bowiem obok plaż, oceanu znajdują się na nich góry i wulkany. Każdy znajdzie więc na Kanarach coś dla siebie. Do tego wspaniała hiszpańska kuchnia i dobre lokalne wino uczynią podróż poślubną jeszcze piękniejszą.

Nowy Jork

Kolejną alternatywą do spędzenia wypoczynku na plaży jest podróż do Nowego Jorku. Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi i tętni życiem 24 godziny na dobę. Młode pary coraz częściej decydują się na spędzenie podróży poślubnej w Nowym Jorku, ponieważ miasto oferuje wiele atrakcji. W ciągu dnia pary mogą zwiedzać Manhattan i inne dzielnice miasta. Na liście atrakcji powinna znaleźć się Statua Wolności, 5 Aleja, Central Park, Most Brookliński oraz Muzeum Sztuki Współczesnej. Wieczorami małżonkowie będą mieć okazję odkryć nocne życie miasta i odwiedzić tamtejsze restauracje i puby. Niezapomnianym przeżyciem będzie też obejrzenie jednego z musicali na Brooklinie.

 

Wysłane 2020-04-28 11:17:58 przez gegol
wyjazd. podróżślub
Artykuły powiązane z powyższym
Modna panna młoda
Wysłano 2021-02-23 13:18:01
Dla jednych z nas moda jest czymś mało ważnym, lubimy chodzić w tym co nam się podoba i co jest wygodne. Dla innych moda jest czymś bardzo ważnym.
Wybór kreacji na własny ślub to nie lada zadanie. Każda kobieta chce w tym dniu prezentować się nienagannie i zrobić oszałamiające wrażenie na wybranku serca oraz gościach.
Wyjazdy integracyjne w firmie
Wysłano 2020-05-07 13:29:46
Praca w korporacji, dużej firmie międzynarodowej, ale również i nieco mniejszych przedsiębiorstwach, działających jedynie na rynku krajowym wiąże się z licznymi problemami, które trzeba rozwiązywać każdego dnia.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY