konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

IRCOBI Conference – EURO 2012 branży motoryzacyjnej w Krakowie

Przeczytany: 1479 razy
Dodany: 2011-09-12 13:01:32
Aktualizowano: 2011-09-12 13:05:13

Publiczne pokazy najnowszych osiągnięć w zakresie bezpieczeństwa, systemy wykrywania pieszego oraz samoczynne hamowanie w momencie zagrożenia – po raz pierwszy w Polsce będziemy mieli szansę przetestować najnowsze osiągnięcia technologiczne branży motoryzacyjnej. Konferencja IRCOBI, która odbędzie się 14-16 września 2011 w Krakowie to także spotkanie najwybitniejszych inżynierów biomechaników i projektantów z całego świata.

Dzisiejszy samochód to nie tylko środek transportu. Oczekujemy, że będzie spełniał określone wymagania dostosowane do naszego trybu pracy i życia. A przy tym będzie bezpieczny dla nas i naszych bliskich.

Za takim produktem finalnym stoi sztab specjalistów, którzy latami udoskonalają istniejące rozwiązania: inżynierowie biomechanicy, projektanci, badacze symulacji wypadkowych. Podczas konferencji IRCOBI będzie okazja poznać ich prace "od podszewki" oraz przetestować 14 września 2011 podczas otwartych pokazów na parkingu stadionu "Wisły Kraków" najnowsze osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa i jazdy samochodem: aktywny system zatrzymywania, rozpoznawanie znaków drogowych, system antykolizyjny czy system zapobiegania zderzeniom czołowym z pieszymi.

Uczestnikami konferencji będą badacze uniwersyteccy, m.in.: Jeff Crandal -przewodniczący Rady IRCOBI, szef Laboratorium Bezpieczeństwa Samochodów na Wydziale Inżynierii Biomedycznej na University of Virginia, Sudipto Mukherjee z Wydziału Inżynierii Mechanicznej Indyjskiego Instytutu Technologii w New Delhi, Pete Thomas - Przewodniczący Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transportu w Loughborough University, Koshiro Ono z Japan Automobile Research Institute i Tokyo Institute of Technology.

Wśród obecnych na konferencji znajdą się też m.in przedstawiciele: Thatcham Motor Insurance Repair Research Centre, Simulia, EC Test Systems, Anon, Traffic Injury Prevention, Toyoty, Nissana, Volvo, Forda oraz przedstawiciele polskich firm: Safety Engineering Research S.C., 4CPS i foteliki.info.

Kilka dni po konferencji, 19-21 września 2011 w siedzibie Międzynarodowego Centrum Biocybernetyki PAN, siedmiu najwybitniejszych specjalistów z zakresu inżynierii biomechanicznej będzie nieodpłatnie szkolić wybranych studentów inżynierii w zakresie projektowania bezpieczeństwa oraz biomechaniki urazów.

O konferencji IRCOBI

International Research Council on Biomechanics of Injury (IRCOBI) to międzynarodowa organizacja z siedzibą w Zurichu, skupiająca światowej klasy specjalistów-inżynierów, którzy od 1973 roku organizują konferencje na temat biomechaniki urazów, systemów zabezpieczeń w motoryzacji i symulacji wypadkowych oraz prawnych aspektów bezpieczeństwa. W tym roku zaszczyt organizacji konferencji IRCOBI przypadł Polsce.

Oprócz organizacji międzynarodowej konferencji, IRCOBI zajmuje się wspieraniem młodych inżynierów, prowadzeniem seminariów i szkoleń dla najzdolniejszych studentów oraz doradzaniem w zakresie biomechaniki i projektowania systemów bezpieczeństwa.

źródło: PR

Wysłane 2011-09-12 13:01:32 przez M-S-M
obiekty konferencyjnekonferencje KrakówKonferencja IRCOBIkonferencje
Artykuły powiązane z powyższym
Jak wybrać sale szkoleniową w Poznaniu?
Wysłano 2022-07-28 09:28:43
Poznań to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. To nie tylko miasto pełne urokliwych zakamarków i ciekawych historii. To również miasto ze znakomitą bazą noclegową oraz co najważniejsze dla tego typu eventów – znakomitą ofertą sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. O czym musimy pamiętać, organizując konferencje lub szkolenie w Poznaniu?
Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną to nie lada wyzwanie. Takie miejsce musi spełniać kilka wymagań, aby pracownicy byli zadowolenie z wydarzenia.
Umiejętności miękkie są aktualnie niesamowicie ważne na rynku pracy. Mogą przyczynić się do wielu sukcesów – nie tylko na stopie zawodowej.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY