konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak przygotować towar do przewozów

Przeczytany: 916 razy
Dodany: 2015-06-08 15:32:33
Aktualizowano: 2015-06-08 15:35:39

Nie raz, nie dwa zdarza się, że trzeba wykonać jakiś przewóz, a raczej zlecić jego wykonanie firmie. Odpowiednie przygotowanie materiałów do transportu nie tylko zmniejsza niebezpieczeństwo ich uszkodzenia czy popsucia, ale sprawia także, że transport jest szybszy i po drodze nie ma żadnych kłopotów! Warto wiedzieć co należy zrobić!Odpowiednie zabezpieczenie

Nawet zlecając przewóz najlepszej firmie na rynku, takiej jak Bp-trans.com ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Pomoże to zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia oraz tego, że będą się przesuwały. Kierowca tira czy też innego samochodu dostawczego zazwyczaj stara się, żeby wszystko było na samochodzie ułożone dosyć ciasno, dzięki temu nic się nie przesuwa ani nie przemieszcza. Na pewno warto szczególną uwagę zwrócić na rogi mebli i innych elementów, a także na szklane części. Na przykład barek ze szklaną szybką powinien być dużo bardziej zabezpieczony niż szafa z litego drewna! Do zabezpieczenia używać należy folii bąbelkowej, pianki, kartonu, folii stretch oraz innych materiałów wypełnieniowych takich jak na przykład stare ubrania. Dzięki temu rzecz dojedzie w całości. Warto także być przy załadunku oraz przy rozładunku - czasami zdarzają się nieostrożni kierowcy, którzy podczas ładowania coś zniszczą i potem ciężko jest dociec prawdy, kiedy jest się na miejscu to bez problemów można od razu zwrócić kierowcy uwagę! Ważne jest także zabezpieczenie przed tym, aby nic nie wyciekało z przewożonej rzeczy. Jeżeli zdarzy się jakiś wyciek oleju lub smaru to trzeba ponieść dodatkową opłatę, bo kierowca musi jechać samochodem na specjalną myjnię, gdzie wyczyści zabrudzenia, bo bez tego nie może przewozić innych rzeczy.

Umowa i faktury

Przewożąc rzeczy od osoby prywatnej dla innej osoby prywatnej firma przewozowa być może zażądać jakiś faktur lub rachunków. Dzięki temu mogą w razie zatrzymania do kontroli powiedzieć jaka jest zawartość i gdzie jest ona przewożona, a także kto jest jej właścicielem. Poza tym ważna jest odpowiednio spisana umowa. W niej powinny być zawarte wszystkie przedmioty, które zostały załadowane do transportu, dzięki temu będzie można mieć pewność, że wszystkie rzeczy zostały dostarczone w idealnym stanie, bez żadnych uszczerbków na ich wyglądzie. Umowa jest konieczna i należy o niej absolutnie pamiętać podczas transportowania rzeczy! Wybierz profesjonalny transport usługi toruń , bydgoszcz i okolice.

Wysłane 2015-06-08 15:32:33 przez M-S-M
przewozyWPfirmy przewozowe
Artykuły powiązane z powyższym
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
Ekologiczne reklamówki z nadrukiem - zalety?
Wysłano 2018-02-23 11:26:22
Ekologia jest nie tylko modna i na czasie, ale powinna być i coraz częściej jest standardem. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie zakupów. Niedawna ustawa sprawiła, że dla wielu osób robiących zakupy zwyczajnie nie opłaca się kupowanie standardowych plastikowych reklamówek. Ich cena wzrosła niebotycznie, bez żadnej gwarancji, że po przyniesieniu reklamówki do domu będzie się ona jeszcze nadawała do użytku. Dlatego dużo bardziej opłaca się zakup tej ekologicznej.  Jakie zalety mają ekologiczne reklamówki z nadrukiem?
Każdy przedsiębiorca, który chce działać zgodnie z prawem, dyrektywami unijnymi i dbać o środowisko naturalne powinien zdecydować się na to, by cyklicznie w swojej firmie organizować szkolenia z zakresu ochrony środowiska. Firma musi mieć bowiem świadomość, że tylko działania oparte na zasadach zrównoważonego rozwoju przyniosą korzyści dla otoczenia.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY