konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak sprawić, by nasza konferencja była przyjazna dla uczestników?

Przeczytany: 1087 razy
Dodany: 2018-02-21 14:39:28
Aktualizowano: 2018-02-21 14:42:01

Niełatwo jest zorganizować wydarzenie, które będzie zarówno pożyteczne, estetyczne wizualnie i wygodne dla uczestników. Połączenie tych trzech elementów stanowi doskonały przykład perfekcji. Do takiego stopnia profesjonalizmu można jednak dojść, stosując się do kilku porad, które sprawią, że nasza konferencja biznesowa będzie przyjazna zaproszonym Gościom.

Czynników, które mogą sprawić, że Uczestnicy naszej konferencji będą czuli się dobrze, jest wiele i można wymyślić ich jeszcze od groma. Warto jednak na początek skupić się na podstawach, które zapewnią naszym Gościom komfort bycia na organizowanym przez nas wydarzeniu.

Oto lista podstawowych udogodnień skomponowana we współpracy z Hotelem Nadmorskim, które mogą wpłynąć na korzystny obraz nas jako organizatorów w oczach Uczestników:

1. Zastanów się nad zakwaterowaniem i posiłkami

Jeśli masz w planach zorganizowanie konferencji, która będzie trwała dłużej niż jeden dzień, powinieneś pomyśleć o noclegach dla Gości. To znaczne ułatwienie dla tych, którzy przybywają z daleka. Ponadto absolutnie konieczne jest zapewnienie podczas konferencji poczęstunku, przerwy kawowej, a nawet obiadu.

nad2.jpg

Źródło: nadmorski.pl/business-positive/centrum-konferencyjne/

2. Tłumacz na wagę złota

Jeśli wiesz, że na Twojej konferencji będą obecni Goście z zagranicy lub nieposługujący się językiem polskim, zadbaj o to, by na miejscu pojawił się dobrze przygotowany tłumacz. Dzięki niemu wszystkie treści, które chcesz zaprezentować, dotrą do każdego Uczestnika wydarzenia. Niezłym pomysłem jest także przygotowanie prezentacji multimedialnej w co najmniej dwóch językach.

3. Postaraj się zorganizować konferencję w dogodnej lokalizacji

Aby ułatwić podróżowanie po nieznanym mieście Twoim przyjezdnym Gościom, i pozwolić im zaoszczędzić dużo czasu oraz energii – zaplanuj swoje wydarzenie w miejscu dobrze skomunikowanym – najlepiej w centrum miasta. Jeśli chcesz zrobić coś ponad – zaoferuj swoim Gościom transport z lotniska czy stacji PKP wprost do hotelu.

4. Zainwestuj w gadżety i broszury

Jeśli chcemy pozostać w pamięci Uczestników, powinniśmy również zadbać o to, by posiadali jakieś pamiątki udziału w wydarzeniu. Może to być wszelkiego rodzaju certyfikat uczestnictwa, broszura zawierająca główne myśli konferencji czy wspólne zdjęcie wszystkich Gości. Tego typu gadżet na pewno pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek.

nad3.jpg

5. Starannie ułóż plan wydarzenia z uwzględnieniem czasu technicznego

Nie ma nic gorszego podczas wieloosobowych wydarzeń niż brak organizacji czasu. Aby nasi Uczestnicy nie czuli się zdenerwowani długim oczekiwaniem na prezentacje czy męczącymi przerwami, z których nic nie wynika – ułóż ścisły harmonogram wydarzenia. Takie rozwiązanie pomoże Ci podzielić czas na działania stricte programowe oraz techniczne. Pamiętaj, że statystycznie z 8 godzin całego wydarzenia 2 godziny to czynności przygotowawcze i techniczne.

Wysłane 2018-02-21 14:39:28 przez M-S-M
organizacja konferencjikonferencja
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencja to wydarzenie, które ma ogromne znaczenie dla danej firmy. Nie tylko pozwala na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także wdrożenie nowych pomysłów i nawiązanie interesujących współprac. Bardzo ważne jest, by osoby odpowiedzialne za organizację konferencji wiedziały, na co zwrócić uwagę, by sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości.
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Jaki hotel na konferencje wybrać?
Wysłano 2019-04-10 09:29:14
Wybór miejsca na zorganizowanie konferencji, czy eventu firmowego jest nie lada wyzwaniem. Przestrzeń powinna posiadać odpowiednie wyposażenie i warunki techniczne, które umożliwią skuteczne przeprowadzenie eventu czy szkolenia. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze miejsca?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY