konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak urozmaicić mały ogród?

Przeczytany: 505 razy
Dodany: 2017-08-04 13:08:13
Aktualizowano: 2017-08-04 13:08:57

Zawsze marzyłaś o ogrodzie w domu, ale okazało się, że masz za mało miejsca na takie cuda? To nie problem – zawsze możesz pomyśleć nie tyle o ogrodzie horyzontalnym, co może… wertykalnym. Ściana wypełniona trawą albo kwiatami to nie fantazja, a rzeczywistość, którą możesz spełnić dzisiaj nawet jeśli mieszkasz tylko w bloku z balkonem – ogród na ścianie balkonu na pewno zostanie doceniony nie tylko przez gości, ale i przyszłych właścicieli mieszkania, jeśli kiedykolwiek je sprzedasz. Jeśli masz duży balkon, taka dekoracja będzie jeszcze lepszym pomysłem z uwagi na potencjał organizowania spotkań towarzyskich oraz posiłków na tarasie.

Ochrona od ulicy

Ogrody ścienne i inne naturalne dekoracje są stosowane głównie przez różnorakie kawiarnie i restauracje, które są położone przy ruchliwych ulicach turystycznych. W ten sposób klienci po wejściu do przybytku zostają oddzieleni na chwilę od uciążliwego świata i mogą się skupić tylko na biesiadowaniu, piciu oraz rozmowie ze sobą, a kawiarnia nie tylko zyskuje większe zarobki, ale i lojalność klientów zachwyconych chwilowym oderwaniem się od świata. To także ciekawy pomysł na wystrój w zasadzie w jakimkolwiek rodzaju lokalu biurowego, w którym przyjmuje się interesantów – wszakże powszechnie wiadomo, że zieleń nie tylko uspokaja, ale i łagodzi atmosferę, która może być napięta zwłaszcza w urzędach lub podczas negocjacji biznesowych w siedzibie firmy.

Od czego zacząć?

No dobrze, stwierdziłaś, że ten ogród wertykalny to w sumie interesujący pomysł. Co dalej? Warto przede wszystkim sprawdzić, jak to może wyglądać: istnieją bowiem różnorodne warianty takiego ściennego ogrodu. Wszystkie możesz sprawdzić na stronie firmy oferującej tego typu rozwiązania, na przykład http://dream-wall.pl/ – to także dobry pomysł na zbadanie tego, jaką część budżetu domowego należy przeznaczyć na tego typu kompozycję ścienną. Jeśli skontaktujesz się z firmowym działem obsługi klienta, oni z pewnością chętnie podpowiedzą różne rozwiązania i zaproponują, co byłoby najlepsze dla Twojej powierzchni ściennej.

Co dalej?

Dalej pozostaje tylko rozplanowanie całej inwestycji, zapytanie o zgodę sąsiadów – taki ogród może na nich wpłynąć tylko pozytywnie, ale warto jednak dopytać, czy aby na pewno nie mają nic przeciwko, zwłaszcza jeśli dzielisz z nimi balkon. Dobrze jest też uzyskać zgodę spółdzielni mieszkaniowej, której jesteś członkiem. A potem: wystarczy działać i spełniać swoje marzenia o zieloności oraz ekologii, oraz własnym domowym ogrodzie.

Wysłane 2017-08-04 13:08:13 przez M-S-M
urozmaicenie ogrodulhdream-wall.plogródmały ogród
Artykuły powiązane z powyższym
Jak zaprojektować flagę firmową?
Wysłano 2017-09-27 11:55:04
Każde państwo świata przywiązuje znaczną wagę do swojej flagi narodowej. Jak jest w przypadku flag firmowych? To nie jest wprawdzie bardzo rozpowszechnione rozwiązanie, ale czasami to dobrze zaprojektowana i przyciągająca uwagę flaga może być ciekawą metodą promocji danego przedsiębiorstwa.
Foto kalendarze powszechnie kojarzy się z prezentami wręczanymi bliskim osobom z rodziny, przyjaciołom bądź narzeczonym. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać kalendarze ze zdjęciami jako element budowania wizerunku firmy.
Hotelowe wymagania
Wysłano 2017-09-15 13:44:39
Przestrzenie hotelowe i restauracyjne są znane wszystkim. Wielu z nas korzysta również z sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. I choć specyfika tych pomieszczeń jest różna, to łączą je niektóre elementy. Najważniejsze to oczywiście stoły i krzesła. Choć na pierwszy rzut oka to bardzo oczywisty i pospolity element aranżacyjny, ale tak naprawdę w dużej mierze decyduje o tym, czy w danym miejscu nam się podoba, jak się w nim czujemy oraz, co istotne szczególnie w hotelach i restauracjach, czy tam wrócimy. Eleganckie i wygodne rozwiązania są bardzo ważne na każdym etapie planowania przestrzeni.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY