konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jaki hotel na konferencje wybrać?

Przeczytany: 659 razy
Dodany: 2019-04-10 09:29:14
Aktualizowano: 2019-04-10 09:53:22

Gdzie najlepiej zorganizować konferencję?

Podczas szukania miejsca na organizację konferencji należy wziąć pod uwagę kilka czynników takich jak: lokalizacja, wielkość sali i niezbędne wyposażenie, czyli ekran, rzutnik, flipchart. Nie może zabraknąć również szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Każdy event, czy konferencja to również spore wyzwanie logistyczne, którego częścią jest obsługa gastronomiczna.

Na każdym spotkaniu powinny być serwowane również przekąski, ciepłe i zimne napoje. Dlatego ważne są nie tylko komfort, profesjonalna obsługa, ale też kompleksowość usługi. Wszystko to łączy w sobie centrum szkoleniowo-konferencyjne. Jest to uniwersalna przestrzeń, która umożliwia organizację spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów, ale również integracji firmowych. W takim miejscu możemy również liczyć na pomoc ze strony profesjonalnego personelu, który ma doświadczenie w obsłudze tego typu wydarzeń.

 

 

 

 

Na jakie udogodnienia warto zwrócić uwagę przy wyborze idealnego hotelu?

Sala szkoleniowo-konferencyjna to nie jedyna przestrzeń, na jaką trzeba zwrócić uwagę przy wyborze idealnego miejsca. Ważne jest wcześniejsze sprawdzenie dostępności i rodzaj oferowanych miejsc noclegowych. Jednak to nie wszystko, ponieważ dla większości uczestników naszego wydarzenia ważne są miejsca parkingowe i warunki korzystania z nich.

Dużym udogodnieniem jest również restauracja znajdująca się w obiekcie. Kolejnym ważnym kryterium jest lokalizacja i otoczenie, w jakim usytuowany jest obiekt. Jest ono szczególnie ważne w trakcie organizacji integracji firmowych, których nieodzowną częścią są zazwyczaj pikniki plenerowe. Dlatego coraz częściej organizatorzy takich konferencji biorą pod uwagę nie tylko dogodną lokalizację, ale również usytuowanie hotelu w otoczeniu przyrody.

Takich miejsc nie brakuje w centralnej części Polski, dlatego można tu znaleźć idealny hotel na konferencje łódzkie. Doskonałym tego przykładem jest Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo, które jest położone nad malowniczym Zalewem Sulejowskim. Miejsce to niewątpliwie zasługuje na uwagę ze względu na możliwość organizacji konferencji, ale również walory rekreacyjne i liczne atrakcje. Z całą ofertą można zapoznać się na stronie: www.centrummolo.pl

 

Wysłane 2019-04-10 09:29:14 przez gegol
organizacja konferencjihotelkonferencjehotel na konferencje
Artykuły powiązane z powyższym
Organizując konferencję, trzeba znaleźć odpowiedni obiekt. Powinien być nowoczesny, ale też prestiżowy. Doskonałym przykładem jest Hotel Mistral Sport. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej i poznać ofertę.
Omijasz konferencje biznesowe i branżowe szerokim łukiem? Wiele wskazuje na to, że robisz poważny błąd! Tego typu spotkania to okazja do wyciągnięcia wielu lekcji pozwalających zwiększyć efektywność czy konkurencyjność. Dzięki nim znacznie łatwiej wypracować również solidną pozycję w branży. Sprawdź, co mogą Ci dać konferencje – niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, freelancerem czy właścicielem firmy.
Konferencja to wydarzenie, które ma ogromne znaczenie dla danej firmy. Nie tylko pozwala na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także wdrożenie nowych pomysłów i nawiązanie interesujących współprac. Bardzo ważne jest, by osoby odpowiedzialne za organizację konferencji wiedziały, na co zwrócić uwagę, by sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY