konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konferencje

Przeczytany: 1781 razy
Dodany: 2011-07-26 13:48:10
Aktualizowano: 2013-06-06 11:00:40

Organizatorzy konferencji planując konferencje korzystają z opinii na temat hoteli i sal konferencyjnych. To ważne, aby konferencje odbywały się w miejscach wygodnych i nowoczesnych. Równie ważne jest także to, aby konferencje cieszyły się powodzeniem, a dzięki temu mogły cyklicznie się powtarzać.

O powodzeniu konferencji może zaważyć drobiazg, bądź cały szereg niepowodzeń, dlatego dobry organizator konferencji planowanie rozpoczyna od harmonogramu, którego kluczowym punktem jest lista zaproszonych gości.

Zaproszeni goście stanowią o powodzeniu wydarzenia, im więcej sław, wybitnych znawców tematu tym lepiej. Takie konferencje z pewnością zostaną zapamiętane i z przyjemnością powtórzone.

Długie konferencje to szczególne wyzwanie dla organizatorów konferencji, dlatego odpowiednie miejsce ma spotkanie ma tak wielkie znaczenie. Jak wybrać sale na konferencje, kongresy? Temat długi jak rzeka, najważniejsze jednak jest to, aby określić  ilość uczestników i miasto, w którym chcemy zorganizować konferencję.

Internetowe katalogi obiektów konferencyjnych ułatwią zadanie organizatorowi, gdyż po wejściu na stronę katalogów i skorzystaniu z wyszukiwarki miejsc -  organizator dostaje jak na tacy spis obiektów, które spełniają jego oczekiwania. Mając do dyspozycji spis obiektów pozostaje już tylko złożyć zapytania do menagerów hoteli, czy sal konferencyjnych. W zapytaniu powinny znaleźć się  takie informacje, jak: kiedy chcemy zorganizować konferencję, czy potrzebne są nam miejsca noclegowe i catering, na ile osób chcemy rezerwację salę, w jakim układzie oraz czy potrzebne są nam specyficzne udogodnienia techniczne. Większość obiektów konferencyjnych w ciągu jednego dnia zgłasza swoją ofertę – wybór oczywiście pozostaje organizatorowi konferencji.

Szczególnie konferencje nad morzem cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto pamiętać, że miejsce organizacji wydarzenia ma znaczenie. Wyjazd służbowy połączony ze zwiedzaniem miasta, czy innymi atrakcjami sprawdza się od lat. Warto prześledzić wydarzenia kulturalne, które będą miały miejsce w terminie konferencji, aby dodatkowo wzbudzić zainteresowanie konferencją.

Dobrze przygotowane konferencje z pewnością spotkają się z dużym odbiorem i jeszcze większym powodzeniem. Przygotowując się do konferencji korzystajmy z doświadczenia  i opinii innych, w ten sposób oszczędzimy czas i pieniądze.    

 

Porady na temat: organizacja konferencji, miejsca na konferencje, sale na konferencje, konferencje - znajdziecie Państwo w serwisie http://www.e-konferencje.pl

Wysłane 2011-07-26 13:48:10 przez M-S-M
obiekty konferencyjnesale na konferencjekonferencjesale konferencyjne
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje online sposobem na koronawirusa
Wysłano 2020-12-16 12:45:47
Branża konferencyjna z pewnością nie może zaliczyć 2020 roku do udanych. Strach przed koronawirusem zmusił organizatorów niejednej konferencji do przełożenia wydarzenia, o ile było to możliwe.
Wirtualne biuro to oferta cały czas nowatorska na polskim rynku. Nie każdy przedsiębiorca spotkał się z pojęciem wirtualnego biura czy wirtualnej siedziby. Można powiedzieć, że wirtualne biuro to właśnie adres na siedzibę firmy, spółki, działalności gospodarczej a nawet mniej popularnych podmiotów jak stowarzyszenia czy fundacje.
Konferencje, sympozja, szkolenia – to tylko wybrane wydarzenia, podczas których stosuje się drukowane materiały firmowe.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY