konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Macie w planach organizację plenerowego bankietu? Namiot imprezowy to coś dla Was!

Przeczytany: 676 razy
Dodany: 2017-12-05 10:50:12
Aktualizowano: 2017-12-05 13:01:45

Imprezy plenerowe cieszą się coraz większą popularnością. Jednak należy pamiętać, że wymagają one specjalnego przygotowania. Nieprzewidywalność warunków pogodowych sprawia, że konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie miejsca bankietu.Organizując imprezę można skorzystać z oferty profesjonalnej firmy cateringowej. Ale można również zorganizować niepowtarzalną imprezę samodzielnie. O czym warto pamiętać?

Korzystanie z doświadczeń profesjonalistów

Zapewne niejednokrotnie byliście świadkami hucznych imprez plenerowych. I zapewne niejednokrotnie widzieliście, że głównym elementem infrastruktury bankietowej jest okazały namiot imprezowy. Dlaczego profesjonaliści chętnie wykorzystują namioty?

Przede wszystkim dlatego, że zapewniają one ochronę gości przed deszczem. Ale dodatkowo namioty ułatwiają prace personelowi obsługującemu imprezę. Są swoistym punktem centralnym, w którym gromadzą się goście. W dużym stopniu ograniczają niekontrolowane rozprzestrzenianie imprezy, dzięki czemu nie ma konieczności obsługiwania gości na dużym terenie.

Dodatkowo namioty zapewniają doskonałą oprawę dla zaplanowanej części artystycznej, np. dzięki umożliwieniu umieszczenia niezbędnych dekoracji.

Jak wybrać odpowiedni namiot imprezowy?

Przede wszystkim warto dostosować rozmiar namiotu imprezowego do liczby gości. W końcu jego głównym zadaniem jest zapewnienie maksymalnego poziomu komfortu. Goście stłoczeni pod zbyt małym zadaszeniem nie będą mogli w pełni korzystać z uroków imprezy. Należy zadbać, by zapewniona powierzchnia gwarantowała swobodę i wygodę.

Drugą ważną cechą namiotów imprezowych jest ich uniwersalność. Powinny chronić nie tylko przed słońcem, ale również przed innymi czynnikami atmosferycznymi, które mogą niekorzystnie wpłynąć na przebieg bankietu. Jakie to czynniki? Przede wszystkim deszcz i porywisty wiatr. Są to zjawiska pogodowe, których wystąpienia nie można całkowicie wykluczyć. Dlatego należy się dobrze przygotować i zapewnić gościom odpowiednią ochronę. Można to zrobić wybierając namiot umożliwiający łatwy i szybki montaż ścian bocznych, które będą stanowić barierę dla wody i podmuchów wiatru.

W okresach wczesnowiosennych i późnojesiennych warto stosować namioty, które można dodatkowo ogrzewać. Skonstruowane są one z materiałów ognioodpornych i w związku z tym można w nich używać urządzenia grzewcze.

A może kilka mniejszych namiotów?

Zamiast jednego dużego namiotu imprezowego można zastosować kilka mniejszych. Oczywiście takie rozwiązanie ma swoje wady, ale ma również szereg zalet. Po pierwsze w przypadku stosowania kilku namiotów możliwe jest podzielenie gości. Bardzo dobrym pomysłem jest oddzielenie części dedykowanej gościom dorosłym od części przeznaczonej dla dzieci.

Po drugie – mniejsze namioty są bardziej uniwersalne. W przypadku imprez dla małej liczby gości można zastosować jeden namiot, a w przypadku dużych bankietów dwa lub trzy. Dzięki temu unikniecie niezbyt atrakcyjnego widoku, jakim jest tylko częściowo wypełniony duży namiot.

Wysłane 2017-12-05 10:50:12 przez M-S-M
wystawyeventyimprezy plenerowenamiot imprezowynamioty
Artykuły powiązane z powyższym
Historia Twojego stoiska
Wysłano 2022-12-06 08:38:11
Zastanawiasz się, czy budowa stoisk jest trudna? To nie takie łatwe pytanie, jak mogłoby się wydawać, ponieważ zależy to od czynników, na których się skupiamy podczas realizacji zamówień klientów.
Nie da się ukryć, że wystawa podczas trwania targów to doskonałe rozwiązanie reklamowe, które okaże się przydatne dla niemalże wszystkich przedsiębiorców.
Budowa stoiska handlowego to istotny etap każdego eventu czy targów.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY