konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Microsoft zaprasza na konferencję Life Science Day

Przeczytany: 1574 razy
Dodany: 2012-04-18 13:36:49
Aktualizowano: 2012-04-18 13:36:57
Spotkanie będzie okazją dla przedsiębiorstw z branży Life & Science do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie standardów GMP oraz zapoznania się z ofertą sprawdzonych i zwalidowanych rozwiązań klasy ERP

16 maja br. w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja „Life Science Day", na której poruszona zostanie tematyka walidacji systemów według GAMP 5, dobrych praktyk w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi, wymogów prawa farmaceutycznego dla systemów skomputeryzowanych oraz krytycznych obszarów funkcjonalnych ERP dla branży Life & Science. Uczestnicy spotkania będą mogli także zapoznać się z organizacją projektu sprzyjającą walidacji z uwzględnieniem podziału odpowiedzialności Dostawca - Użytkownik, a także dowiedzą się, czym jest audit systemu jakości Dostawcy wg GAMP 5.

Organizatorami konferencji są firmy Microsoft oraz PROBIT - Certyfikowany Partner Microsoft w zakresie systemów klasy ERP, autor metodologii wdrożenia ułatwiającej walidację systemu ERP oraz rozwiązania „Pharmaceutica & LS" dla branży farmaceutycznej, który jest produktem zwalidowanym na zgodność z wymaganiami dobrej praktyki wytwarzania. Patronem merytorycznym wydarzenia jest ISPE Polska - międzynarodowa organizacja non-profit, skupiająca specjalistów z sektora Life & Science. Spotkanie jest adresowane dla przedsiębiorstw farmaceutycznych, producentów sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz firm z branży kosmetycznej, a także do osób zajmujących się wdrażaniem i eksploatacją systemów skomputeryzowanych w przedsiębiorstwach oraz odpowiedzialnych za walidację systemów, w tym dyrektorów ds. produkcji, szefów działów informatyki, managerów kontroli i zapewnienia jakości.

- Branża farmaceutyczna ma szczególne potrzeby, dlatego podczas konferencji Life Science Day chcemy wzmacniać świadomość firm sektora Life & Science w zakresie organizacji projektu sprzyjającego walidacji oraz pokazać im realne korzyści wynikające z wdrożenia systemu ERP umożliwiającego zarządzanie procesami produkcji, sprzedaży i obsługi zgodnie z wymaganiami tej branży. Jednocześnie proponujemy naszym klientom takie rozwiązanie ERP, które będzie odpowiadało wymaganiom, jakim podlegają systemy komputerowe. Dlatego zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkie firmy z branży farmaceutycznej, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie standardów GMP i rozważają inwestycję w sprawdzone i zwalidowane rozwiązanie klasy ERP. - komentuje Janusz Małgorzaciak, ekspert systemów ERP, Microsoft Dynamics.

Wśród prelegentów znajdą się najlepsi polscy eksperci i praktycy w zakresie wdrażania, walidacji i zastosowań systemów skomputeryzowanych - przedstawiciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierów Przemysłu Farmaceutycznego (ISPE Polska) - prezes GAMP Polska - Rafał Buczek, niezależny ekspert ds. Walidacji i Systemów Skomputeryzowanych - Krzysztof Hojdyś, oraz specjaliści z firmy PROBIT - Gerard Halski oraz Paweł Gomułka. Swoimi doświadczeniami podzielą się również przedstawiciele firm farmaceutycznych, które zdecydowały się na wdrożenie systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV w wersji dedykowanej branży farmaceutycznej, m.in. firmy Hasco-Lek oraz BIOGENED.

- Inicjatywy takie jak Life Science Day są bardzo ważne dla podnoszenia świadomości i stanowią swoisty most, łączący dwie strony - dostawcę oraz odbiorcę. Lepsze wzajemne zrozumienie gwarantuje skuteczniejsze, bardziej efektywne czasowo i kosztowo wdrożenie, daje wyższy poziom zgodności systemu z wymaganiami prawa oraz zazwyczaj procentuje lepszym dopasowaniem systemu do potrzeb użytkownika. - przyznaje Rafał Buczek, Prezes GAMP Polska.

Podczas konferencji zostanie także zaprezentowana nowa inicjatywa i bardzo ważny program szkoleniowy organizowany w tym roku przez ISPE Polska - GAMP Step-by-Step, którego ideą jest zaprezentowanie praktycznego podejścia do stosowania metodologii GAMP wsparte warsztatami i przykładami wdrożeń.

- Jest dla nas oczywiste - zwraca uwagę Gerard Halski, szef jakości, a także szef projektów informatycznych Microsoft Dynamics NAV w firmie PROBIT - że w praktyce „promowanie wysokiej jakości" oznacza właściwie codzienny trud przy tworzeniu niezawodnych produktów spełniających wymagania użytkowników i realizuje się głównie poprzez wdrożenia. Uświadomiliśmy sobie jednak, że niestety często brakuje po stronie naszych Klientów świadomości, że możliwe jest zrealizowanie projektu wdrożeniowego zgodnie z najlepszymi standardami przy racjonalnym poziomie kosztów. Dobre przygotowanie i odpowiednio dobrana metodologia w znaczący sposób optymalizuje ponoszone wydatki i podnosi opłacalność inwestycji (Wystarczy choćby wykorzystać dobre praktyki zalecane przez GAMP® czy metodologię wdrożenia Sure-Step). Chcemy o tym powiedzieć odbiorcom technologii informatycznych w trakcie zorganizowanego wspólnie z Microsoftem Life Science Day.

Dodatkowe informacje o konferencji Life Science Day można znaleźć na stronie: http://www.microsoft.com/dynamics/pl/pl/events/Konferencja-Life-Science-Day.aspx, a także na www.probit.com.pl, gdzie można się również zarejestrować na wydarzenie.


Dodatkowych informacji udzielą:

Agnieszka Dziedzic
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: adziedzi@microsoft.com

Joanna Frąckowiak

Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: joannafr@microsoft.com

Piotr Kaniowski

Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: v-piotrk@microsoft.com

Agnieszka Zarzycka

Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax. 22 594 10 02
e-mail: Agnieszka.Zarzycka@microsoft.com

Monika Burdach

Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax. 22 594 10 02
e-mail: v-monib@microsoft.com

Paweł Dawid

PROBIT

ul. Długosza 68

51-162 Wrocław

tel. 71 341 73 70

fax. 71 344 55 28

e-mail: p.dawid@probit.com.pl

 

Wysłane 2012-04-18 13:36:49 przez M-S-M
konferencje informatyczneMicrosoftkonferencjaGMPkonferencje marketingowe
Artykuły powiązane z powyższym
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Organizacja eventu to szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę. Wynajem namiotów jest często pomijany. To błąd, który może się zemścić.
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY