konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Międzynarodowa konferencja „Innowacje w nowoczesnych organizacjach”

Przeczytany: 929 razy
Dodany: 2014-09-26 09:06:12

W najbliższy piątek, 26 września w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie, przy ul. Waryńskiego 14 odbędzie się międzynarodowa konferencja mająca na celu prezentację najnowszych wyników badań na temat działalności innowacyjnej nowoczesnych organizacji. Uroczysta inauguracja rozpocznie się o godzinie 9:00.

Konferencja „Innowacje w nowoczesnych organizacjach. Ekonomiczne i społeczne aspekty” będzie okazją do omówienia prac naukowo-badawczych, wymiany poglądów i wiedzy oraz doświadczeń przedstawicieli nauki, jak i praktyków zajmujących się zagadnieniami związanymi z innowacyjną działalnością nowoczesnych organizacji. Uwaga uczestników skierowana będzie przede wszystkim na problemy przedsiębiorstw funkcjonujących w gospodarce opartej na wiedzy. Duże zainteresowanie imprezą potwierdza fakt nadesłania aż 85 artykułów naukowych. W programie konferencji przewidziano pięć sesji tematycznych, które poprowadzą przedstawiciele zarówno polskich, jak i zagranicznych ośrodków naukowych, a także specjaliści przedsiębiorstw odpowiedzialni za wdrożenia innowacyjnych rozwiązań. Konferencja uświetni obchody jubileuszu 20-lecia działalności Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie. 

Patronat merytoryczny nad Konferencją objęły instytucje naukowe takie jak Polska Akademia Nauk, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Polskie Towarzystwo Ergonomiczne. Partnerem technologicznym konferencji jest firma ZETO S.A., która zapewnia transmisję online konferencji pod adresem www.ino2014.zetosa.pl.

Pełny program konferencji oraz lista zaproszonych gości jest dostępna pod adresem: http://www.mwse.edu.pl/ino2014/program-konferencji

 
PR

Wysłane 2014-09-26 09:06:12 przez M-S-M
konferencja naukowaTarnów
Artykuły powiązane z powyższym
W kancelariach prawnych, oraz instytucjach posiadających działy prawne, w których przechowywane są dokumenty oraz dane klientów, niezwykle istotne jest odpowiednie i umiejętne zarządzanie nimi oraz zapewnienie ich bezpieczeństwa.
Międzykulturowość w Warszawie
Wysłano 2014-10-14 08:32:26
Warszawa, podobnie jak każda stolica przyciąga obywateli różnych krajów. Podejmujemy współpracę z partnerami z innych krajów, pracujemy w zespołach międzykulturowych oraz posiadamy znajomych i przyjaciół różnej narodowości. Ze względu na to, że w dzisiejszych czasach przemieszczanie się jest o wiele łatwiejsze, coraz więcej Ekspatów pracuje w Polsce. Kim są Ekspaci? Jak zrozumieć przedstawicieli innych kultur i przygotować pracownika na wyjazd za granicę? Jak się skutecznie komunikować i zrozumieć procesy psychologiczne przez jakie przechodzą ekspaci? Te i inne tematy będą poruszone na Kongresie „Nowa Era Ekspata”, który odbędzie się w dniach 24-26 października 2014 w Millenium Plaza w Warszawie.  
W dniach 5-7 września 2014 r. w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym Podzamczu k/ Chęcin odbędą się pierwsze Europejskie Zawody Łazików Marsjańskich – European Rover Challenge 2014 – największa impreza robotyczno - kosmiczna  w tej części Europy.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY