konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

O wakacyjnym wynajmie

Przeczytany: 1055 razy
Dodany: 2013-01-08 08:43:03
Aktualizowano: 2013-01-08 08:43:49

Przygotowując się do wyjazdu wakacyjnego wiele osób rezygnuje ze swych wymarzonych destynacji tylko i wyłącznie z powodu wysokich kosztów zakwaterowania. Najpopularniejsze kierunki, jak wybrzeże Hiszpanii, Włoch czy Francji, okazują się po prostu za drogie dla „zwykłego zjadacza chleba”.

Ale czy na pewno? Warto przyjrzeć się portalom internetowym, na których publikowane są ogłoszenia właścicieli i zarządców nieruchomości wakacyjnych. Można znaleźć wśród nich naprawdę atrakcyjne kwatery w najbardziej pożądanych lokalizacjach. Jednym z takich serwisów jest WakacyjnyWynajem.pl. Jest to już uznany portal, zarówno w opinii ogłoszeniodawców, jak i osób decydujących się na proponowane w serwisie oferty wynajmu kwater. Posiada w swych zasobach imponującą liczbę propozycji zakwaterowania na terenie praktycznie całej Europy i poza nią! Dzięki ogłoszeniom tutaj zamieszczonym turysta sam organizuje sobie wakacje poprzez bezpośrednią rezerwację nieruchomości wakacyjnej u jej właściciela. Taka metoda pozwala na przeżycie zdecydowanie ciekawszych wczasów, dopasowanych do własnych, indywidualnych potrzeb, które dostarczą moc wrażeń, a przy tym nie opróżnią portfela.

Ogromną zaletą serwisu jest niezwykła różnorodność oferowanych kwater. Znajdą tu coś dla siebie turyści mający niewielkie oczekiwania co do standardu i wyposażenia, ale także osoby uwielbiające wypoczynek w komfortowych i luksusowych wnętrzach mają w czym wybierać. Zaczynając od pokoi w górskich pensjonatach na Słowacji czy Austrii, poprzez wygodne mieszkania i funkcjonalne domy nad Bałtykiem czy Chorwacji, kończąc na luksusowych apartamentach i willach z basenem w Hiszpanii, Włoszech czy Bułgarii. Także turyści uwielbiający polskie regiony turystyczne, mają możliwość skorzystania z licznych propozycji, jak zakwaterowanie w Kołobrzegu czy na Mazurach.

Wakacyjnywynajem.pl stanowi jednocześnie ciekawą propozycję dla właścicieli kwater. Oprócz tego, że daje możliwość bezpośredniego dotarcia do osób zainteresowanych rezerwacją miejsc noclegowych, to gwarantuje interesujące warunki zamieszczania ogłoszeń. Po pierwsze każdy właściciel może opublikować wyczerpujący opis wraz z kalendarzem wolnych terminów, fotografiami, mapą oraz kosztami i warunkami wynajęcia, to w dodatku nie są pobierane prowizje od sprzedanych rezerwacji. Jest to więc ekonomiczny system także dla właścicieli kwater.

Dodatkowym atutem serwisu, są także ciekawe publikacje i niezbędne informacje, które dla turystów stanowią przewodnik po najatrakcyjniejszych destynacjach, jak i pomocne źródło w samodzielnym przygotowywaniu wyjazdu wakacyjnego.

Jeśli zatem ktoś marzy o wyjątkowych wakacjach to warto zajrzeć na WakacyjnyWynajem.pl i znaleźć kwaterę idealną na wymarzony wypoczynek.

KF

Wysłane 2013-01-08 08:43:03 przez M-S-M
wakacjewynajem noclegówkwatery
Artykuły powiązane z powyższym
Hiszpańskie plaże czekają
Wysłano 2017-07-12 13:08:04
Ostatnie lata przyzwyczaiły Polaków do upalnej pogody nawet nad Bałtykiem, jednak tegoroczne lato nie rozpieszcza wysokimi temperaturami i bezchmurnym niebem.
Costa de la Luz- wakacje pełne słońca
Wysłano 2013-05-09 12:08:48
Costa de la Luz ("Wybrzeże Światła") znajduje się w południowo-zachodniej części Andaluzji, w prowincji Huelva i Kadyksu, wzdłuż Oceanu Atlantyckiego. Nazwę temu wybrzeżu dało jasne światło słoneczne, które jest odbijane przez niemalże białe i szerokie, piaszczyste plaże.
Wakacyjna Jastrzębia Góra
Wysłano 2013-04-18 10:23:22
Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc polskiego wybrzeża jest Jastrzębia Góra. Turystów co roku przyciąga wspaniały klimat i urok tej najdalej wysuniętej na północ miejscowości Polski. Posadowiona na klifowym, bardzo wysokim urwisku Jastrzębia Góra została otoczona granicami Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest idealną bazą na wypady do pobliskich miejscowości, takich jak Rozewie, Władysławowo czy Karwia oraz do słynących z ciszy i spokoju Dębek. 
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY