konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Ocena 360 stopni – podstawowe założenia i cele

Przeczytany: 217 razy
Dodany: 2023-01-31 21:16:21
Aktualizowano: 2023-01-31 21:16:57

Na czym polega ocena 360 stopni?

Dzięki programowi oceny 360 stopni możliwa jest regularna i szczegółowa ocena kompetencji menadżerskich. Otrzymanie odpowiedniej informacji zwrotnej to natomiast klucz do sukcesu w dalszym rozwoju własnych umiejętności interpersonalnych, pracy nad ewentualnymi słabościami czy niedociągnięciami. Taki system pozwala na anonimowe podzielenie się swoimi spostrzeżeniami w odniesieniu do konkretnej osoby przez współpracowników oraz podwładnych. Dzięki temu można uzyskać jasny obraz obszarów w których należałoby nad sobą bardziej popracować.

Ocena 360 od firmy Bigram to starannie zaplanowany kwestionariusz CheckPoint 360 stopni, umożliwiający anonimowe odpowiedzi na starannie przygotowane pytania, dotykające aż 70 umiejętności w ramach 8 kompetencji menadżerskich i przywódczych oraz 18 zestawów umiejętności. Co szczególnie cenne i istotne, wyniki są gromadzone i analizowane, a następnie sporządzany jest niezwykle czytelny i pomocny raport, dzięki któremu można czarno na białym porównać otrzymane wyniki i dane.

Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Danie możliwości oceny samego siebie jako pracodawcy buduje poczucie zaufania, wzajemnego szacunku oraz sprawczości wśród pracowników. Dzięki temu mogą poczuć, że ich zdanie się liczy, jest ważne i ma znaczenie. Warto otworzyć się na taki feedback, nawet jeżeli można w ten sposób spotkać się również z negatywnymi opiniami na swój temat. Jest to bowiem świetna szansa do ewentualnych zmian oraz pracy nad samych sobą. Dzięki możliwości generowania cyklicznych raportów porównawczych możliwe jest zestawianie ze sobą kolejnych wyników, sprawdzanie jak zmieniają się oceny wraz z upływem czasu, czy są obszary, które należy objąć szczególną opieką, ponieważ wciąż powtarzają się w nich niedociągnięcia.

Jak jeszcze w praktyce działa ocena 360 stopni?

Oprócz niezwykle cennego i skutecznego narzędzia do przeprowadzania ankiet i raportów w zakresie oceny managerów oraz przełożonych, program gwarantuje także profesjonalne wsparcie do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń i warsztatów rozwojowych, analizy silnych oraz słabych stron, zaplanowania rozwoju ścieżek kariery, wdrażania motywacji płacowej, przygotowania platformy od strony technicznej i informatycznej. System oceny tak pracowników, jak i przełożonych to niezwykle cenne narzędzie, które dzięki anonimowej metodzie odpowiadania na starannie przygotowane pytania, pozwala na szczerość, pozbycie się lęku i większą otwartość niż ma to miejsca na przykład podczas rozmów w cztery oczy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegółowe informacje uzyskasz na stronie https://bigram.pl/

Jak często powinno się dokonywać ocen pracowników oraz pracodawców?

Oczywiście zależy to w dużej mierze od zapotrzebowania i indywidualnych preferencji danej firmy, jednak według odgórnych założeń, powinno się taką ankietę wypełniać jeden raz do roku. W przypadku dużych i częstych zmian w obrębie przedsiębiorstwa, modyfikacji kadrowych, czy też chęci szybszego wglądu w progres celem wdrożenia lepszego planu działania i poprawy sfer, które tego w szczególności potrzebują, można jednak oczywiście zdecydować się na przeprowadzanie ankiety 360 stopni częściej. To świetny sposób na podsumowanie oraz stawianie sobie kolejnych celów i planowanie rozwoju dalszej kariery, nabranie szerszej perspektywy i dystansu do samego siebie. 

źródło zdjęć: freepik.com

Wysłane 2023-01-31 21:16:21 przez gegol
firmarozwój360 stopniocenabiznes
Artykuły powiązane z powyższym
Omijasz konferencje biznesowe i branżowe szerokim łukiem? Wiele wskazuje na to, że robisz poważny błąd! Tego typu spotkania to okazja do wyciągnięcia wielu lekcji pozwalających zwiększyć efektywność czy konkurencyjność. Dzięki nim znacznie łatwiej wypracować również solidną pozycję w branży. Sprawdź, co mogą Ci dać konferencje – niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, freelancerem czy właścicielem firmy.
Konferencja to wydarzenie, które ma ogromne znaczenie dla danej firmy. Nie tylko pozwala na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także wdrożenie nowych pomysłów i nawiązanie interesujących współprac. Bardzo ważne jest, by osoby odpowiedzialne za organizację konferencji wiedziały, na co zwrócić uwagę, by sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości.
Dlaczego skorzystać z porad biznesowych?
Wysłano 2022-12-28 16:33:46
Biznes kwitnie, a zapotrzebowanie na porady biznesowe rośnie wszędzie. Liderzy biznesowi potrzebują aktualnych i odpowiednich porad, które mogą wdrożyć w swojej działalności.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY