konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

PLEJADA POLSKICH OSOBOWOŚCI MARKETINGU NA GOLDEN MARKETING CONFERENCE

Przeczytany: 923 razy
Dodany: 2015-07-01 09:50:35
Aktualizowano: 2015-07-01 09:50:50

Są niepokorni i bardzo kreatywni. Ich nazwiska przywołują na myśl ekspercką wiedzę
i doświadczenie dzielenia się informacjami na temat budowania marki. Brand marketing przez wszystkie przypadki odmienią Natalia Hatalska, Paweł Tkaczyk oraz Michał Wawrzyniak!

Dokładnie trzy słoneczne miesiące dzielą nas od GOLDEN MARKETING CONFERENCE - wydarzenia, które rozpali zmysły i rzuci nowe światło na zagadnienia związane z brand marketingiem. Dwudniowe spotkanie z absolutnie pierwszoligowymi prelegentami skierowane jest głównie do top managementu, osób, których wizja rozwoju przedsiębiorstwa wyznacza nowe cele, ale też standardy realizowania założonych planów. Dlatego też w dniach 29-30 września będzie można wziąć udział zarówno w części wykładowo-prezentacyjnej (29.09.2015 r.) autorstwa światowej klasy prelegentów – Kevina Lane Kellera, Simona Mainwaringa oraz Davida Bella, jak i warsztatowej (30.09.2015 r.).

W charakterze marketingowych trenerów wystąpi plejada polskich osobowości marketingu, czyli Natalia Hatalska, Paweł Tkaczyk oraz Michał Wawrzyniak. Trzy totalnie różne osobowości, które łączy profesjonalizm i niespotykana kreatywność. Każdy z nich jest praktykiem, a zdobyte doświadczenie stanowi miarę sukcesu, którym podzielą się z uczestnikami GOLDEN MARKETING CONFERENCE.

- Zróżnicowana konwencja wydarzenia, w którym teoria przenikać się będzie z możliwością praktycznego jej przetestowania, stanowi jeden z cenniejszych wyznaczników jakości GOLDEN MARKETING CONFERENCE. Bezwzględnie jednak uwagę przykuwa zakres merytoryczny oraz najwyższy poziom słuchaczy chcących poszerzać swoje kompetencje biznesowe – mówi Ilona Rosiak-Łukaszewicz, dyrektor projektu. – Zarówno amerykańscy prelegenci, którzy po raz pierwszy wystąpią przed polską publicznością, jak i polskie gwiazdy brand marketingu zainspirują swoją odkrywczością i odkryją nowe pokłady inspiracji – pointuje.

Kim są polscy eksperci drugiego dnia GOLDEN MARKETING CONFERENCE?

Natalia Hatalska - obserwatorka trendów, autorka bloga hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i bestsellerowej książki „Cząstki przyciągania”. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Jako stypendystka prestiżowego programu Joseph Conrad Scholarship studiowała również w London Business School w Wielkiej Brytanii. Współpracuje z domem mediowym Universal McCann jako Chief Inspiration Officer. Pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach reklamowych. Członek Rady Marek w konkursie Superbrands. Członek Creative Communication Cluster. Członek Rady Ekspertów Think Tank. Nagrodzona przez Geek Girls Carrots Srebrną Marchewką za bycie wzorem kobiety zajmującej się nowymi technologiami.

Paweł Tkaczyk - człowiek Roku Polskiego Marketingu, autor Marketingowej Książki Roku. Od ponad
10 lat dzieli się wiedzą, jak tworzyć silne marki, bo dobra marka to świetnie opowiedziana historia. Potrafi wzbudzić iskrę, od której wszystko się zaczyna: inspiracja do działania, szlifowanie pomysłów i nadanie kierunku działaniom marketingowym firm.

Paweł Tkaczyk jako właściciel agencji brandingowej MIDEA, tworzy projekty dla takich firm, jak Agora, Diners Club czy Lukas Bank. Doradza przy projektach startupowych. Współpracuje z takimi tytułami, jak „Brief”, „Marketing w Praktyce”, znany jest również z „Polityki”, „Forbsa”, „Wprost” czy „Gazety Wyborczej”.

Michał Wawrzyniak – założyciel firmy MentalWay, ekspert od uwalniania ludzkiego potencjału, kurator pierwszego dnia GOLDEN MARKETING CONFERENCE, a drugiego dnia prowadzący warsztaty VIP „Mentorship – ślady, jakie zostawiasz po sobie w biznesie”.

Spacer przez labirynt brand marketingu prowadzić będzie przez mentalne stacje, które oszałamiając bodźcami z pogranicza sztuki, teatru, kabaretu i show, otworzą i uwrażliwią uczestników konferencji na nowe treści, sposoby myślenia i przygotują na porażające efekty tej dwudniowej podróży.

Czego więcej można się spodziewać po tym charyzmatycznym trenerze, artyście i filantropie? Dowiemy się przybywając do Poznania w dniach 29-30 września 2015. Jedno jest pewne – odtąd Zawsze i Wszędzie będzie Można WSZYSTKO!

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.goldenmarketing.pl

Wysłane 2015-07-01 09:50:35 przez M-S-M
konferencjetelemarketingmarketing
Artykuły powiązane z powyższym
Organizując konferencję, trzeba znaleźć odpowiedni obiekt. Powinien być nowoczesny, ale też prestiżowy. Doskonałym przykładem jest Hotel Mistral Sport. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej i poznać ofertę.
Omijasz konferencje biznesowe i branżowe szerokim łukiem? Wiele wskazuje na to, że robisz poważny błąd! Tego typu spotkania to okazja do wyciągnięcia wielu lekcji pozwalających zwiększyć efektywność czy konkurencyjność. Dzięki nim znacznie łatwiej wypracować również solidną pozycję w branży. Sprawdź, co mogą Ci dać konferencje – niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, freelancerem czy właścicielem firmy.
Konferencja to wydarzenie, które ma ogromne znaczenie dla danej firmy. Nie tylko pozwala na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także wdrożenie nowych pomysłów i nawiązanie interesujących współprac. Bardzo ważne jest, by osoby odpowiedzialne za organizację konferencji wiedziały, na co zwrócić uwagę, by sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY