konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Prezent USB, który zareklamuje firmę

Przeczytany: 777 razy
Dodany: 2018-01-15 10:46:44
Aktualizowano: 2018-01-15 10:48:45

Wiele firm szuka coraz to bardziej nowych form promocji swoich produktów i usług. Olbrzymia konkurencja panująca dziś na rynku niemal w każdej branży, wymusza poszukiwanie nowych dróg dotarcia do klienta. Przebicie się przez gąszcz konkurencji nie jest łatwe. Najlepszymi metodami jest stosowanie chwytów, które będą jednoznacznie wywoływać pozytywny odbiór, a jednocześnie w sposób zakamuflowany przemycać treść marketingową. Reklama niejawna jest bowiem w dzisiejszych czasach najbardziej skuteczna. W tym celu coraz częściej wykorzystywane są bezpłatne gadżety reklamowe zawierające logo firmy. Idealnie sprawdzi się pendrive w kształcie przedmiotu związanego z działalności firmy.

 

Atrakcyjny bodziec

Pendrive, którego obudowa nawiązuje wizualnie do działalności firmy jest atrakcyjnym gadżetem, który zawsze wzbudzi sympatię. Należy jednak dobrze przemyśleć jego formę. Dla przykładu, w przypadku przedsiębiorstwa zajmującego się transportem kołowym, urządzenie przenośnej pamięci może mieć kształt ciężarówki.

Wejście usb może być schowane pod otwieraną klapą silnika. Taki gadżet z pewnością będzie zauważalny w otoczeniu i będzie budził uwagę odbiorców, którzy zechcą przyjrzeć mu się bliżej. Jednocześnie, w oczy rzuci im się logotyp firmy, który na pewno na długo zostanie w pamięci.

Funkcjonalność i użyteczność

Tego typu gadżety reklamowe mają ogromną przewagę nad innymi przedmiotami, które wykorzystywane są w celu subtelnego przekazu marketingowego, budującego wizerunek. Są one przydatne i funkcjonalne, w sposób szybki i wygodny pozwalają na przenoszenie danych. Dzięki temu, zyskujemy pewność, że gadżet nie zostanie wyrzucony, tylko będzie przez długi okres użytkowany, a logo firmy będzie rzucało się w oczy wielu osobom.

Nic wprost

Pendrive na zamówienie w dowolnym kształcie to sposób subtelnej reklamy, której celem jest zasygnalizowanie potencjalnemu odbiorcy obecności na rynku danej marki.(wiele przykładów: http://usbprezent.pl)

Nic nie następuje tutaj wprost. Żaden użytkownik takiego pendrive'a nie poczuje, że do jego świadomości przemycana jest treść reklamowa, dlatego nie zrazi się już przy pierwszym kontakcie z nazwą firmy, która oswoi się w jego pamięci i stanie się naturalną możliwością zaspokojenia danej potrzeby w przyszłości. Kiedy taka już nastąpi, użytkownik z pewnością sięgnie po produkt firmy, którą sympatycznie kojarzy z atrakcyjnego gadżetu.

Wysłane 2018-01-15 10:46:44 przez M-S-M
USBfirmagadżety firmowependrive reklamowy
Artykuły powiązane z powyższym
Aktualnie działy HR stają przed nowymi wyzwaniami i muszą mierzyć się z nieznanymi dotąd doświadczeniami, dlatego cechuje je niezmienny dynamizm oraz ciągłe pogłębianie posiadanej wiedzy na temat człowieka.
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Niezwykły karykaturzysta na event
Wysłano 2020-12-11 12:03:22
Konferencje, szkolenia, targi, uroczyste bankiety, wesela. To tylko niektóre rodzaje imprez, na które zapraszany jest Szczepan Sadurski, którego rysunki humorystyczne znamy z prasy, książek i nie tylko.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY