konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Rozwiązania w chmurze – przyszłość działu HR

Przeczytany: 295 razy
Dodany: 2020-02-12 11:09:27
Aktualizowano: 2020-02-12 11:27:08

Nawet niewielkie firmy potrzebują procesów i procedur. Niezależnie od tego, czy jest to kilkudziesięcioosobowy startup, czy duże przedsiębiorstwo produkcyjne – każdej kadrze zarządzającej powinno zależeć na efektywnym zarządzaniu zespołem oraz optymalizacji kosztów. Z pomocą w realizacji tych celów przychodzi oprogramowanie wspierające działanie działu kadr i płac. Dzięki niemu łatwiej i szybciej można planować urlopy, naliczać wynagrodzenia, zadbać o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów np. z ZUS czy Urzędem Skarbowym. Ułatwia też komunikację w zespole i zmniejsza liczbę uciążliwych zapytań.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania chmurowe?

Firmy startujące na rynku często szukają oszczędności. Muszą przecież przeznaczyć sporo środków na przygotowanie i wyposażenie biura, stworzenie linii produkcyjnych, zrekrutowanie i przeszkolenie załogi. Zakup oprogramowania do celów HR & Payroll może się wtedy wydawać czymś, na co nie warto przeznaczać pieniędzy. Jest to jednak podejście mylne. Im więcej procesów uda się zautomatyzować tym większa będzie oszczędność i stabilność przedsiębiorstwa. Procedury przydadzą się także w sytuacji, gdy dopiero powstaje zespół i firma nie ma jeszcze zaufanych pracowników. Przejrzysta, uporządkowana dokumentacja, jasne zakresy odpowiedzialności są bardzo ważne, by firma mogła kontynuować działania, także podczas rotacji w zespole. Jeśli Twojej firmie zależy na ograniczeniu kosztów – oprogramowanie w modelu SaaS może być świetnym rozwiązaniem, nie tylko na start.

Co oznacza coraz bardziej popularne słowo SaaS? To nic innego jak Software as a Service, czyli oprogramowanie jak usługa – w której producent nie sprzedaje Twojej firmie oprogramowania do zainstalowania na firmowych komputerach, a udostępnia aplikację do której możesz się zalogować z firmowego urządzenia i z niej korzystać, ale samo oprogramowanie pozostaje w chmurze.

Aktualizacje i bezpieczeństwo – zalety TETA AIR

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

 

TETA AIR to wiodące na polskim rynku rozwiązanie stworzone do obsługi kadrowo-płacowej. Ma ono bardzo wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, że korzystasz z aplikacji, która jest stale aktualizowana. Wszystkie akty prawne i rozporządzenia są na bieżąco wdrażane i nikt z Twojej organizacji nie musi się martwić pilnowaniem, by odpowiednie zmiany związane z płacami, urlopami, przekazywaniem informacji do ZUS czy Urzędów Skarbowych były dodawane do oprogramowania. Korzystanie z oprogramowania w chmurze to także rozłożenie kosztów w czasie. Dzięki modelowi abonamentowemu opłaty są rozłożone na dłuższy okres co z pewnością ma znaczenie szczególnie na początku działalności.

Dzięki niemu można m.in.:

 • szybko i precyzyjnie naliczać wynagrodzenia

 • zarządzać urlopami – a dodatkowo informacje o urlopach mogą być dostępne także dla
  pracowników, dzięki czemu dział kadr uniknie pytań o ilość niewykorzystanych dni, należne
  okresy wolnego itp.

 • zarządzać czasem pracy pracowników uwzględniając normy związane np. ze stanowiskami,
  limitami godzin itp.

 • generować roczne PITy

 • przyjmować wnioski pracownicze np. o dni wolne

 

TETA AIR daje możliwość udostępniania danych odpowiednim osobom – tak, by kluczowe dane były dostępne np. dla managerów lub team leaderów.

 

Sprawdź czy TETA AIR to rozwiązanie dla Twojej firmy

System jest w pełni bezpieczny – dane są odpowiednio szyfrowane i chronione. Rozwiązanie TETA AIR to także pełna integracja z instytucjami państwowymi. Poza wspomnianym już ZUS i US są to także m.in. instytucje Finansowe obsługujące PPK czy ePUAP.

Dostęp do aplikacji w chmurze jest możliwy z każdego urządzenia z nowoczesną przeglądarką. Świetnie się sprawdzi w firmach, których menadżerowie często się przemieszczają i nie zawsze mają dostęp do tego samego komputera. Logując się do chmury będą mogli sprawdzić np. dostępność pracownika czy nadgodziny zespołu.

TETA AIR to także rozwiązanie dla firm, które korzystały z innego oprogramowania, ale teraz chcą wypróbować nowoczesny system HR w chmurze. Twórcy przygotowali instrukcję jak przygotować dane do migracji, a potem jak je wygodnie i bezpiecznie je zaimplementować. Dodatkowo istnieje możliwość prezentacji systemu podczas konsultacji online, tak by każda firma stojąca przed wyborem oprogramowania mogła sprawdzić, czy TETA AIR jest dopasowana do jej potrzeb.

 

 

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców  Śląskich  7a, 53-332 Wrocław  lub na naszej stronie: www.Teta-Air.pl

Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej.

Wysłane 2020-02-12 11:09:27 przez gegol
firmybiznesprocedury
Artykuły powiązane z powyższym
Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wymaga od nas wiele uwagi, wiedzy i trudu. Z tego względu jeżeli jesteśmy w stanie zautomatyzować jakąś czynność lub uczynić ją prostszą, warto z tej opcji skorzystać. Taka możliwość pojawia się także w sytuacji, gdy wystawienie faktury jest naszą codziennością. Jak może nam w tym pomóc program do faktur?
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Okres pandemiczny znacząco wpłynął na rynek szkoleń online. Od teraz każdy może nabyć dodatkową wiedzę w wybranym temacie bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to rozwiązanie wygodne dla każdego, gdyż w dobie ciągłego pośpiechu, możliwość nauki online może być na wagę złota. Czy szkolenia online staną się przyszłością edukacji w Polsce?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY