konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Szkolenia unijne - co warto wiedzieć na ich temat?

Przeczytany: 198 razy
Dodany: 2019-04-16 12:51:43
Aktualizowano: 2019-04-17 09:26:59

W obecnych czasach stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności jest bardzo ważne. Niestety udział w różnych warsztatach i szkoleniach sporo kosztuje, a nie każdy może sobie pozwolić na takie wydatki. Z pomocą przychodzą różne programy unijne, dzięki którym wybrane przez nas zajęcia mogą być sfinansowane częściowo, a nawet w całości. Jednak co warto wiedzieć na ten temat?

 

Kto przeprowadza szkolenia dofinansowane ze środków unijnych?

 

Szkolenia unijne mogą być realizowane przez różne ośrodki szkoleniowe. Z reguły informacje na ich temat można znaleźć na stronach konkretnych placówek. Wiedzę na temat szkoleń unijnych uzyskamy również placówkach, które zajmują się ich przydzielaniem i rozliczaniem. Najczęściej są to urzędy pracy dla konkretnego regionu, ale nie tylko. Wszystkie informacje na temat szkoleń unijnych znajdziemy w opisie konkretnego programu, który jest realizowany ze środków unijnych. Tam również znajdziemy informacje, jakie warunki powinna spełniać placówka przeprowadzająca szkolenia. Sprawdzonym miejscem jest https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-unijne, który realizuje zajęcia najwyżej jakości zgodne ze standardami unii europejskie.

 

 

Kto może skorzystać ze szkoleń unijnych?

 

Szkolenia unijne przeznaczone są dla dużej grupy osób i tak naprawdę trudno określić, kto konkretnie może z nich skorzystać. Jedno jest pewne - to musi być osoba, która w ramach kursu podnosi swoje kwalifikacje. Dokładne wytyczne dotyczące osoby, która może otrzymać środki na realizację kursu zawierają konkretne programy. Część z nich skierowana jest dla osób bezrobotnych, inne dla pracujących, a jeszcze inne dla osób pracujących. Jeżeli chcemy otrzymać pieniądze na szkolenie, po prostu musimy spełniać wytyczne zawarte w konkretnym programie unijnym.

 

 

Jak otrzymać środki na szkolenie z unii europejskiej?

 

Jeżeli chcemy podjąć kurs lub szkolenie ze środków unii europejskiej, to w pierwszej kolejności musimy znaleźć konkretny program, który nam to umożliwi. Jak już go odnajdziemy, to powinniśmy się z nim dokładnie zapoznać, a następnie postępować z informacjami tam zawartymi. Najczęściej, aby otrzymać pieniądze ze środków unijnych na szkolenie, musimy złożyć odpowiedni wniosek. Musi on być dobrze uzupełniony i zawierać wszystkie wymienione załączniki, w przeciwnym razie nasz wniosek zostanie odrzucony. W następnej kolejności składamy go do odpowiedniego urzędu i czekamy na odpowiedź. Lepiej nie zapisywać się na kurs przed zaakceptowaniem wniosku. Jeżeli dostaniemy odpowiedź pozytywną, to najczęściej zawarte w niej będą kolejne kroki, zgodnie, z którymi powinniśmy postępować.

Warto też pamiętać, że pracownicy rzadko mogą samodzielnie składać wniosek o dofinansowanie szkolenia ze środków unijnych. Najczęściej robi to za niego pracodawca i to on musi dopilnować wszelkich formalności. Dlatego warto się zorientować, czy Twoja firma wysyła pracowników na szkolenie, a jeżeli tak, to warto się zgłosić. Jeżeli nie, a znajdziesz odpowiednie szkolenie, to warto zasugerować pracodawcy, że świetnym krokiem będzie wysłanie Cię na nie.

 

 

 

Wysłane 2019-04-16 12:51:43 przez gegol
szkoleniaefsuniaszkolenia ze środków unijnych
Artykuły powiązane z powyższym
W epoce cyfryzacji i dużej konkurencyjności rynkowej bazy danych stanowią ważne i cenne narzędzie w przedsiębiorstwie, gdyż w oparciu o  ich zawartość firma przeprowadza rozmaite analizy i kalkulacje, a na ich podstawie ustala strategię działania. Zawód programisty baz danych  to obecnie jeden z cenionych i poszukiwanych na rynku zawodów. Jest nie tylko użyteczny i interesujący z uwagi na niezłe zarobki, ale cieszy się zainteresowaniem. Programiści baz danych znajdują zatrudnienie nie tylko w międzynarodowych korporacjach czy dużych przedsiębiorstwach, ale także w średnich i małych firmach.
Ostatnio bardzo głośno jest o nowych rozporządzeniach, które znacznie zaostrzają przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Szczególnie RODO stanowi przedmiot wielu dyskusji. Pracodawcy muszą w swoich firmach stosować się do nowych przepisów i zapewnić wszystkie potrzebne narzędzia do ich przestrzegania. Bardzo ważne jest, aby pracownicy dokładnie wiedzieli jak postępować na przykład z dokumentami czy ich archiwizacją, a firma musi dostosować swoją politykę prywatności i procedury wewnętrzne w myśl nowo wprowadzonych ustaleń. Jak wdrożyć RODO i inne przepisy?
Szkolenia czy konferencje firmowe powinny być przeprowadzane w komfortowej atmosferze. Dogodny dojazd, bezpłatny parking to tylko niektóre z ułatwień, jakie powinny oferować hotele w Opolu, w których warto zorganizować firmowe szkolenie. Równie ważne są warunki, w których będzie przeprowadzane spotkanie. Co warto uwzględnić?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY