konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Szkolenie w Krakowie

Przeczytany: 452 razy
Dodany: 2018-04-26 10:05:06
Aktualizowano: 2018-04-26 10:05:54

Kraków to nie tylko piękne i zabytkowe miasto, które odwiedzają turyści z całego świata. To także ważny ośrodek biznesowy, jeden z najważniejszych w tej części Europy. W tym przypadku działa nie tylko historyczny urok Grodu Kraka, ale i potencjał biznesowy, który budują m. in. liczne przedsiębiorstwa, instytucje, hotele oraz nowoczesne sale szkoleniowe.

W tak dużym mieście jak Kraków jest bardzo duże zapotrzebowanie na nowoczesne sale szkoleniowe. Można długo wyliczać kto z nich korzysta. Przede wszystkim są to przedsiębiorstwa czy instytucje z Krakowa i całej Małopolski. Branża szkoleniowa w ostatnich kilkunastu latach poszła mocno do przodu, dziś trudno sobie wyobrazić nowoczesną firmę, która nie wysyła swoich pracowników na kursy. Kto nie wprowadza nowych rozwiązań, nie inwestuje w personel, prędzej niż później będzie oglądał plecy konkurencji. Oprócz firm z regionu z sal szkoleniowych w byłej stolicy Polski korzystają przedsiębiorcy z innych miast. W końcu Kraków to dobra opcja, by połączyć atrakcyjny wyjazd integracyjny ze szkoleniem czy konferencją, lub po prostu w tym miejscu zebrać pracowników z placówek rozsianych po całym kraju. W tym przypadku świetnie sprawdzają się hotele, bowiem oprócz sal szkoleniowych oferują na miejscu noclegi. Jednym z takich obiektów jest m. in. Hotel Witek. Dokładną specyfikę i zdjęcia sal można zobaczyć na stronie hotelu: http://www.hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html

Obiekt położony jest na obrzeżach Krakowa w malowniczej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Atutem jest dobry dojazd, bowiem Hotel Witek znajduje się przy autostradzie A4, 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach oraz 8 km od Centrum Krakowa. Na plus należy zaliczyć też monitorowany parking na ponad 350 miejsc.

To, co najważniejsze, czyli zaplecze biznesowe, powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających organizatorów szkoleń. 12 sal biznesowych umożliwia przeprowadzenie każdego wydarzenia, zarówno małego kameralnego szkolenia, jak i dużej konferencji. Największa sala Kongresowo-Bankietową to duża, jasna przestrzeń, z obszernym holem i świetną akustyką. Ona najlepiej sprawdzi się podczas większych eventów. Jeśli mówimy typowo o szkoleniach to warto polecić salę Morską, Parkową, Tarasową lub Ogrodową. Dla osób, które potrzebują ekskluzywnego klimatu polecamy Salon VIP – to pomieszczenie wykończone w klasycznym, dostojnym stylu, z kominkiem w centralnym punkcie, położonym na najwyższym piętrze.

Niemal każda sala szkoleniowa w krakowskim hotelu ma bezpośrednie wyjście na zewnątrz, dzięki czemu w przerwie zajęć można wyjść na świeże powietrze, wypić kawę w ogrodach hotelowych, przespacerować się alejkami wokół obiektu i dotlenić umysł. Jeśli jesteśmy przy relaksie, to warto wspomnieć jakie atrakcje oferuje Hotel Witek. Nie samą nauka człowiek żyje, więc można tutaj odprężyć się w drink barze, przy bilardzie, pograć w koszykówkę, siatkówkę czy udać się na saunę. Szkolenia często połączone są z imprezą integracyjną, a w przypadku Hotelu Witek można zorganizować bardzo fajne spotkanie przy grillu lub imprezę biesiadną w Witkowej Chacie. A po wszystkim można udać się do swojego pokoju, bez konieczności zamawiania taksówki i szukania noclegu w innym miejscu...

Wysłane 2018-04-26 10:05:06 przez M-S-M
Hotel WitekKrakówszkolenie w Krakowiebiznes
Artykuły powiązane z powyższym
Każda mniejsza czy większa firma prędzej czy później rozwijając się, poszukuje partnerów biznesowych i nowych klientów, organizuje różnego rodzaju spotkania i wydarzenia, a także stara się nie tylko nie pozostawać w tyle za konkurencją, ale również ją wyprzedzić.
Hotel w Rzeszowie - jak wybrać najlepszy?
Wysłano 2020-04-06 10:20:56
Rzeszów jest największym i najważniejszym miastem w województwie podkarpackim. Z uwagi na dobrze rozwinięty przemysł i usługi, często staje się celem podróży biznesowych.
Nawet niewielkie firmy potrzebują procesów i procedur. Niezależnie od tego, czy jest to kilkudziesięcioosobowy startup, czy duże przedsiębiorstwo produkcyjne – każdej kadrze zarządzającej powinno zależeć na efektywnym zarządzaniu zespołem oraz optymalizacji kosztów.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY