konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl w Hali Targi w Krakowie

Przeczytany: 1527 razy
Dodany: 2011-03-07 11:38:58
Aktualizowano: 2011-03-07 15:22:05

Serdecznie zapraszamy na  Targi Mieszkaniowe i Targi Aranżacji Wnętrz Tabelaofert.pl,  które odbędą się 12 i 13 marca 2011 w Hali Targi w Krakowie

Kilkaset lokali mieszkalnych z Krakowa i okolic, setki inwestycji – mieszkania, domy, apartamenty. Niemal wszyscy deweloperzy, specjalna oferta kredytowa – Targowy Kredyt Mieszkaniowy, banki, agencje nieruchomości, firmy z branży wyposażenia wnętrz. Prezentacja modelowego mieszkania, specjalne programy targowe przygotowane przez organizatora ułatwiające zakup własnego „M” oraz niespotykane poza targami rabaty udzielane przez wystawców. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Państwa na Targach Mieszkaniowych Tabealaofert.pl!

GŁÓWNE ATRAKCJE TARGOWE:

 

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Po sukcesie w ubiegłym sezonie postanowiliśmy kontynuować projekt Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowany na nasze targi specjalny kredyt mieszkaniowy przyznawany jest na preferencyjnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego zwiedzającego. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i dokonają rejestracji. Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu, działki – zapraszamy do nas, zapraszamy po tani kredyt.

 

MODELOWE MIESZKANIE

Tego jeszcze na targach mieszkaniowych w Polsce nie było! Po raz pierwszy na terenie hali wystawienniczej zostanie ulokowane mieszkanie w skali 1:1. Będzie ono całkowicie wyposażone – „gotowe do zamieszkania”. W ten innowacyjny, interaktywny sposób zostanie zaprezentowana najnowsza inwestycja firmy SuperKrak – Apartamenty Kaskada. Modelowe „M” oparte jest na rzucie mieszkania o metrażu ok. 50 m kw., które stanowią największą część oferty inwestycji Apartamenty Kaskada. Każdy z gości będzie mógł nie tylko zobaczyć jak wygląda takie mieszkanie, ale również wejść do niego, dotknąć mebli, usiąść na kanapie i zacząć planować zakup własnego podobnego „M”. To zupełnie nowa formuła zaprezentowania Inwestycji Mieszkaniowej, która z pewnością przypadnie zwiedzającym do gustu.

 

BEZPŁATNE WARSZTATY – 7 KROKÓW DO WŁASNEGO M

Jednym z działań edukacyjnych, prowadzonych z powodzeniem od trzech lat przez Spółkę redNet Media, są bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zaplanowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo i być w zgodzie z trendami.

 

CENTRUM INFORMACJI TARGOWEJ

Tu znajdziecie Państwo odpowiedź na wszystkie zagadnienia związanie z targami i Wystawcami. To pierwsze stoisko zlokalizowane bezpośrednio przed wejściem na halę targową. Od sezonu wiosennego 2011 Centrum Informacji Targowej będzie połączone z Centrum Informacji Mieszkaniowej Tabelaofert.pl. Doradcy serwisu Tabelaofert.pl udzielą bezpłatnie wyszukają dla Państwa mieszkania, domu, lokalu czy też działki. Tylko tu znajdziecie Państwo tysiące ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, wraz ze szczegółowymi informacjami o cenie, sprzedającym, inwestycji, lokalizacji, metrażu, terminie realizacji itp. Dodatkowym atutem jest możliwość wysyłania bezpłatnych zgłoszeń w formie zapytania.

Po raz pierwszy na naszych targach w Centrum Informacji Mieszkaniowej ulokowana zostanie specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons.

 

W Centrum Informacji Targowej dostępne będą:

• Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w Krakowie i okolicach

• Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia Państwu poruszania się po hali targowej

• Mapa Inwestycji Mieszkaniowych

 

WARSZTAT ARANŻACJI – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH

Podobnie jak w roku ubiegłym najstarsza wyższa uczelnia artystyczna w Polsce – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprezentuje na specjalnie zaaranżowanym stoisku obowiązuje trendy w wyposażeniu wnętrz. Nie będzie to typowe podejście do wyposażenia, ale artystyczne, twórcze, czasami nieco ekstrawagancje, zaskakujące. Wykładowcy krakowskiej ASP poprowadzą również warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz i będą udzielali indywidualnych porad zwiedzającym.

 

Mecenasem targów jest Mota-Engil Real Estate, Partnerem Strategicznym – Grupa Deweloperska GEO, Partnerem Modelowego Mieszkania – Super Krak S.A.

Patronami Honorowymi Targów Mieszkaniowych Tabelaofert.pl są: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk i Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

 

AGENDA TARGÓW:

SOBOTA:

9.00 Otwarcie targów dla Wystawców

10.00 Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00 Czas dla Mediów

17.00 Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:

9.00 Otwarcie targów dla Wystawców

10.00 Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00 Czas dla Mediów

17.00 Zakończenie targów

źródło: PR

Wysłane 2011-03-07 11:38:58 przez M-S-M
targi w Krakowieimprezyimprezy targowetargi mieszkaniowetargi
Artykuły powiązane z powyższym
Historia Twojego stoiska
Wysłano 2022-12-06 08:38:11
Zastanawiasz się, czy budowa stoisk jest trudna? To nie takie łatwe pytanie, jak mogłoby się wydawać, ponieważ zależy to od czynników, na których się skupiamy podczas realizacji zamówień klientów.
Nie da się ukryć, że wystawa podczas trwania targów to doskonałe rozwiązanie reklamowe, które okaże się przydatne dla niemalże wszystkich przedsiębiorców.
Budowa stoiska handlowego to istotny etap każdego eventu czy targów.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY