konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Warsztaty SBE czyli - Lasery na widelcu

Przeczytany: 1285 razy
Dodany: 2011-06-15 13:42:05
Aktualizowano: 2011-06-15 13:42:51

W dniu 22 czerwca 2011 w Mazurkas Conference Center & Hotel **** odbędą się długo oczekiwane popołudniowe warsztaty Stowarzyszenia Branży Eventowej zatytułowane „Lasery na widelcu”. Członkowie oraz sympatycy SBE będą uczestniczyć w ciekawych prelekcjach i dyskusjach, m.in. na temat specyfiki obsługi cateringowej dużych wydarzeń, o zastosowaniu efektów specjalnych podczas eventów,  a także o aspektach turystyki biznesowej w Beskidzie Sądeckim. Niebanalnym punktem części networkingowej będzie prezentacja pro-społecznego projektu „Obroń się sama” w wykonaniu Roberta Moskwy. 

Nawet event managerom trudno jest czasem wyobrazić sobie jak wiele umiejętności logistycznych wymaga perfekcyjne skoordynowanie obsługi cateringowej dużych wydarzeń, gdy liczba gości idzie w setki lub tysiące. Michał Kozak, Dyrektor Zarządzający Mazurkas Conference Center & Hotel **** opowie o sztuce cateringu: co należy brać pod uwagę planując organizację dużych przedsięwzięć cateringowych, jak wybrać odpowiednie miejsce oraz jakie danie serwować przy różnym charakterze Eventów i co zrobić aby goście oprócz spektakularnego show docenili również walory smakowe eventu.

Mało który event może się w dzisiejszych czasach obyć bez multimediów. Klienci spragnieni są gadżetów i nowoczesnych rozwiązań. Czy pokazy laserów wciąż się sprawdzają? A może lepiej przeznaczyć część budżetu na inną formę promocji niestandardowej? Czym możemy dysponować i jakie efekty są korzystne dla wizerunku naszego zleceniodawcy... na te pytania pomoże znaleźć odpowiedź Piotr Nakielski z Pro4media.

Beskid Sądecki jako destynacja turystyki biznesowej? Czemu nie? Ale jaką właściwie ofertę możemy przedstawić Klientowi ? Co takiego możemy zaproponować uczestnikom szkolenia w sezonie, gdy śnieg już stopniał ? I na ile realne są wymagania zleceniodawcy z tym co można im zaoferować w ramach możliwości finansowych ? Porozmawiamy o tym z Mirosławą Klepacką, dyrektor handlową „Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla”.

"Dajcie nam coś nowego, coś wyjątkowego!" - jeżeli zdarza się Wam słyszeć tę spędzającą sen z powiek mantrę z ust Waszych klientów, to propozycja Karatestars może się dla Was okazać zbawienna. Atrakcja eventowa z przesłaniem pro-społecznym wydaje się być idealna, gdy Klient wypróbował już paint-ball, quady lub przyrządzanie sushi. W części networkingowej warsztatów SBE, Robert Moskwa, opowie nam, a właściwie pokaże, czym charakteryzują się zajęcia z samoobrony i jak ważną rolę odgrywa strategia, którą można zastosować także w życiu zawodowym.

Zapraszamy wszystkich spragnionych konkretnej wiedzy, zapraszamy tych, co chcą zadać pytania, zapraszany tych, co pragną poszerzyć swój krąg kontaktów biznesowych!!!

Uwaga ! Dzięki uprzejmości Mazurkas Conference Center & Hotel **** zapewniamy transport w obie strony ;-)

Zbiórka o 17:30 przed PKiN od strony Kinoteki

Koszty uczestnictwa: bezpłatne!

 

Agenda warsztatów :

18:30-20:30 – Część merytoryczna :

vol.1 czyli „Catering zorganizowany” – prelegenci: Michał Kozak, Dyrektor Zarządzający Mazurkas Conference Centre & Hotel

vol.2 czyli „Efekty specjalne na eventach” – dyskusja z Piotrem Nakielskim z Pro4media

vol.3 czyli „Event w górach” – dyskusja z Mirosławą Klepacką, dyrektor handlowy „Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla”

 

20:30-21:50 – Część  networkingowa :

Specjalność wieczoru: Projekt „Obroń się sama” czyli coś wyjątkowego na eventy – propozycja Roberta Moskwy, brązowego medalisty Mistrzostw Europy w konkurencji En-Bu.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Dmitruk
Tel.: 508 107 041
Email: paulina.dmitruk@sbe.org.pl

***

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) - zrzesza organizatorów, przedstawicieli miejsc eventowych i podwykonawców eventów. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży Standardów działania z klientami i kontrahentami. Członkom naszego Stowarzyszenia udostępnia platformę wymiany doświadczeń, bazę kontaktów, narzędzia pomocne w codziennych działaniach. Organizuje targi branżowe, szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe, panele dyskusyjne, itp.

 

Wysłane 2011-06-15 13:42:05 przez M-S-M
imprezyStowarzyszenie Branży EventowejSBEeventy
Artykuły powiązane z powyższym
Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną to nie lada wyzwanie. Takie miejsce musi spełniać kilka wymagań, aby pracownicy byli zadowolenie z wydarzenia.
Integracja online dla firm
Wysłano 2021-04-28 08:54:59
Kto nie lubi świeżej, przepysznej kawy prosto z ekspresu? Miłośnicy i koneserzy tego napoju doskonale wiedzą, jak duże znaczenie ma wybór dobrej jakości ekspresu.
Niezwykły karykaturzysta na event
Wysłano 2020-12-11 12:03:22
Konferencje, szkolenia, targi, uroczyste bankiety, wesela. To tylko niektóre rodzaje imprez, na które zapraszany jest Szczepan Sadurski, którego rysunki humorystyczne znamy z prasy, książek i nie tylko.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY