konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wyjazdy dla firm

Przeczytany: 728 razy
Dodany: 2016-12-07 10:58:34
Aktualizowano: 2016-12-07 11:05:49

Pracownicy niektórych firm mają duże szczęście, jak inaczej bowiem nazwać to, że ich szef funduje im wycieczkę w ciekawe miejsce?

Wiele osób przez cały rok odkłada pieniądze, by wyjechać do innego kraju, np. Tunezji, Egiptu, Grecji czy USA. Jeśli więc ktoś pracuje w firmie, która oferuje taką możliwość z pewnością może uważać się za szczęściarza. Trzeba jednak wiedzieć, że ta nagroda działa w obie strony. Także pracodawca ma z tego korzyści: doceniając pracownika zyskuje jego lojalność i zaufanie, ale też wzmacnia swoją pozycję na rynku. Takie wyjazdy połączone są bowiem ze szkoleniami, konferencjami, ale przede wszystkim z teambuildingiem, czyli budowaniem zespołu. A wspólna zabawa wpływa na morale i zgranie kadry, a w efekcie jej efektywność. Co więcej, to okazja by pracownicy poznali swoich przełożonych od mniej formalnej strony, co wszystkim wyjdzie na dobre. Ważne, by pracodawca umiejętnie dopasował rodzaj wyjazdu i atrakcje do preferencji swoich podwładnych, no i oczywiście zaplanował go z wyprzedzeniem.

Na rynku działa wiele firm, które zajmują się organizacją takich wyjazdów, nazywanych inaczej incentive travel. O tym, że jest to popularny trend świadczy coraz ciekawsza oferta, która pomaga wyróżnić się na tle konkurencji. Jako przykład można podać Mega Travel. Sama lista krajów, do jakich organizuje wyjazdy dla firm budzi uznanie: są to wszystkie państwa europejskie, oraz kraje z Afryki, Azji, Australii czy Ameryki Południowej. Zarys takiej oferty można przedstawić na przykładzie wyjazdu firmowego do Stanów Zjednoczonych. Mega Travel proponuje klientom atrakcje z zachodniego jak i wschodniego wybrzeża USA. Na zachodzie jest to m. in. San Francisco, Los Angeles, Hollywood, Las Vegas, zapora Hoovera, Wielki Kanion, Disneyland, Dolina Krzemowa. Dla pracowników firm związanych z branżą IT nie lada gratką będzie wizyta w siedzibie Google lub Microsoft. Na wschodnim wybrzeżu widzimy równie ciekawe opcje: Chicago, Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton czy Miami. Jak przeczytamy na oficjalnej stronie Mega Travel, jest ona w stanie zorganizować bilety na finał Mistrzostw Świata, Igrzysk olimpijskich czy Ligi Mistrzów, więc w kontekście wyjazdu do Ameryki można spodziewać się wizyty na meczu najlepszej koszykarskiej ligi świata czyli NBA, bądź też hokejowej NHL

Firma Mega Travel jest bardzo elastyczna i nie tylko proponuje własne ciekawe pomysły na wyjazd, ale i jest w stanie spełnić najbardziej wyszukane potrzeby klienta. Najlepiej samemu się o tym przekonać – wystarczy odwiedzić stronę wyjazdydlafirm.pl

Wysłane 2016-12-07 10:58:34 przez M-S-M
incentive travelkonferencje firmowekonferencjewyjazdy dla firm
Artykuły powiązane z powyższym
Umiejętności miękkie są aktualnie niesamowicie ważne na rynku pracy. Mogą przyczynić się do wielu sukcesów – nie tylko na stopie zawodowej.
Konferencje online sposobem na koronawirusa
Wysłano 2020-12-16 12:45:47
Branża konferencyjna z pewnością nie może zaliczyć 2020 roku do udanych. Strach przed koronawirusem zmusił organizatorów niejednej konferencji do przełożenia wydarzenia, o ile było to możliwe.
Konferencje, sympozja, szkolenia – to tylko wybrane wydarzenia, podczas których stosuje się drukowane materiały firmowe.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY