konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wyjazdy integracyjne w firmie

Przeczytany: 755 razy
Dodany: 2020-05-07 13:29:46
Aktualizowano: 2020-05-07 14:04:06

Praca w korporacji, dużej firmie międzynarodowej, ale również i nieco mniejszych przedsiębiorstwach, działających jedynie na rynku krajowym wiąże się z licznymi problemami, które trzeba rozwiązywać każdego dnia. Tego rodzaju sytuacje są niezwykle stresujące i potrafią doprowadzić do zniechęcenia do wykonywanego zawodu. Zazwyczaj jest to jednak kwestia braku wsparcia i pomocy ze strony innych pracowników, a wiąże się to z brakiem więzi między nimi. Budowanie relacji wymaga jednak czasu i specyficznych okoliczności, które jednak mogą być zaaranżowane przez pracodawcę, lub przełożonego. Wyjazdy integracyjne w firmie są coraz częściej wybieraną formą pozabiurowej aktywności.

Wyjazd integracyjny - główne zalety

Wśród pracowników najróżniejszych firm panuje przekonanie, że o wiele lepiej pracuje się w zgranym i dobrze zorganizowanym zespole. Oznacza to, że osoby, które się ze sobą znają i lubią, stają się bardziej efektywne i o wiele lepiej znoszą wszelkie trudy związane z pracą. Wyjazdy integracyjne - poznaj ofertę projektefektywny.pl/organizacja-imprez-oferty/ - pomagają w tworzeniu tego rodzaju więzi. Ich głównym celem jest odnalezienie wspólnego języka przez członków jednego zespołu, co sprawia, że stają się oni coraz bliższymi znajomymi. W pracy przekłada się to bowiem na efekty i atmosferę, która z kolei znacznie wpływa na samopoczucie poszczególnych osób. Podczas tego rodzaju wyjazdów można zapewnić uczestnikom najróżniejsze atrakcje, zaczynając od ogniska z pieczeniem kiełbasek, aż do imprezy w pobliskim klubie. W wielu przypadkach będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie, nie tylko ze względu na możliwość poprawy efektywności w pracy, ale również przywiązanie emocjonalne do swojego zespołu. Duża rotacja pracowników w firmach stanowi bowiem dość spory problem, z którym muszą się borykać przedsiębiorcy.

Poznaj również - https://www.projektefektywny.pl/team-building-przyklady/

 

 

Gdzie zorganizować wyjazd integracyjny?

W naszym kraju od wielu lat istnieje duża ilość ośrodków zajmujących się organizacją podobnych eventów. W dokonywaniu wyboru powinno się jednak zwracać uwagę na jakość oferowanych usług i zaplecze, jakim dysponują poszczególne z nich. Często podstawowym kryterium okazuje się również odległość danego miejsca od miasta, w którym znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Kolejnym elementem, który może odegrać kluczową rolę w podjęciu ostatecznej decyzji jest możliwość zapewnienia dodatkowych atrakcji. Wyjazdy integracyjne nie powinny się bowiem skupiać jedynie na wspólnym przesiadywaniu na terenie zamkniętego ośrodka. Istotne jest również zapewnienie aktywności, które pozwolą na lepsze poznanie się pracowników. Można tu pomyśleć o wycieczkach i grach terenowych, zwiedzaniu pobliskich zabytków, czy też organizacji wyjścia na jakieś wydarzenie kulturowe, lub też sportowe, odbywające się w pobliżu. Tak spędzony weekend, z całą pewnością, będzie świetnym elementem wpływającym zarówno na efektywność pracowników, jak i na atmosferę w pracy.

Wysłane 2020-05-07 13:29:46 przez gegol
wyjazdy integracyjneimprezymotywacjafirmaintegracja
Artykuły powiązane z powyższym
Konstruktywny feedback ma ogromne znaczenie w dalszym rozwoju firmy, dbałości o odpowiednie stosunki pomiędzy pracodawcami, a pracownikami. Powinien działać w dwie strony – zarówno do oceny samych pracowników, jak i managerów oraz przełożonych. Tym właśnie zajmuje się program oceny 360 stopni. Czy warto jego wdrożeniem się zainteresować?
Dlaczego skorzystać z porad biznesowych?
Wysłano 2022-12-28 16:33:46
Biznes kwitnie, a zapotrzebowanie na porady biznesowe rośnie wszędzie. Liderzy biznesowi potrzebują aktualnych i odpowiednich porad, które mogą wdrożyć w swojej działalności.
Budowa stoiska handlowego to istotny etap każdego eventu czy targów.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY