konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wyposażenie biura dla start-upu

Przeczytany: 790 razy
Dodany: 2018-03-26 12:42:57
Aktualizowano: 2018-03-26 12:44:35

Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Projektując przestrzeń biurową dla start-upu, warto zadbać o to, aby była maksymalnie przyjazna ludziom. Dobrym pomysłem jest na przykład zainwestowanie w dwie sieci Wi-Fi, aby uniknąć przerw w pracy w trakcie awarii. Sprytnym rozwiązaniem może być także zastosowanie takich rozwiązań technologicznych, jak zasilacz PoE, który zredukuje liczbę kabli mogących irytować pracowników.

Co to jest start-up?

Start-up to modny ostatnio sposób na rozpoczęcie prowadzenia biznesu. Polega na dopasowaniu odpowiedniego modelu biznesowego (w tym modelu finansowania), który byłby najoptymalniejszy dla jego profilu działalności. Na założenie start-upu decydują się zwykle ludzie młodzi, którzy są otwarci na nowe wyzwania, nie boją się ryzyka oraz mają innowacyjne pomysły i potrafią do nich przekonać inwestorów. W większości przypadków inicjatywy start-upowe mają swoje siedziby w parkach naukowo-technologicznych lub biurach coworkingowych. Niektóre z nich decydują się jednak na zorganizowanie własnej przestrzeni, która będzie sprzyjać pracy kreatywnej.

Jak zorganizować przestrzeń do kreatywnej pracy dla start-upu?

Najważniejszym elementem wyposażenia biura jest wygodne stanowisko pracy. Odpowiednio dobrane wielkością biurko oraz wyprofilowany fotel, dopasowany do wzrostu pracownika to konieczne elementy do wygodnej i bezpiecznej pracy. Standardem jest również stabilne łącze internetowe. Nie każdy start-up na początku swojej kariery musi zapewniać pracownikom służbowy komputer. Organizując przestrzeń, warto zadbać o niezbędne akcesoria, takie jak zasilacze, przedłużacze, projektor z rzutnikiem. W miarę możliwości należy zapewnić współpracownikom możliwość cichej i komfortowej pracy w przyjaznym wnętrzu. Służyć do tego mogą inspirujące grafiki na ścianach, wprowadzenie do biura zieleni oraz takie rozlokowanie biurek aby każdy mógł zachować odrobinę prywatności.

Relaks sprzyja kreatywności w start-upie

Niezwykle ważnym miejscem w każdej przestrzeni biurowej jest kuchnia. To tu pracownicy najczęściej prowadzą prywatne rozmowy i zawierają znajomości. Warto byłoby zaopatrzyć ją w dobrej jakości ekspres do kawy. To z pewnością wpłynie na zadowolenie osób przychodzących do biura. Ciekawym pomysłem jest także zorganizowanie przestrzeni rozrywki, w której będzie można oderwać się od obowiązków, aby pobudzić kreatywność. Można w niej umieścić wygodną sofę, piłkarzyki lub stół do ping-ponga.

Czytaj także: Jak zbudować przestrzeń coworkingową?

Wysłane 2018-03-26 12:42:57 przez M-S-M
biurowyposażenie biurastart-upWP
Artykuły powiązane z powyższym
Sprzęt elektroniczny w dzisiejszych czasach wcale nie jest taki tani. Za dobry jakościowo sprzęt trzeba swoje zapłacić. Czasami posiadamy budżet, nie pozwala na zakup sprzętu nowego
Wirtualne biuro
Wysłano 2020-12-03 10:16:58
Wielu z nas marzy o założeniu własnej firmy. Ten krok oznacza dla nich realizację marzeń oraz możliwość wykonywania pracy w stu procentach zgodnej z ich kwalifikacjami i, co najważniejsze, zainteresowaniami. Warto jednak pamiętać o tym, że stworzenie przedsiębiorstwa to trudne wyzwanie, a na przyszłych przedsiębiorców czeka m
Wirtualne biuro to oferta cały czas nowatorska na polskim rynku. Nie każdy przedsiębiorca spotkał się z pojęciem wirtualnego biura czy wirtualnej siedziby. Można powiedzieć, że wirtualne biuro to właśnie adres na siedzibę firmy, spółki, działalności gospodarczej a nawet mniej popularnych podmiotów jak stowarzyszenia czy fundacje.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY