konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "edukacja" są na tej stronie artykuły w liczbie: 10 (wszystkich: 12)
Nauka języka obcego przynosi wiele korzyści i z pewnością pomoże nam w przyszłości. Czasem jednak bywa męcząca i nużąca co sprawia, że tracimy motywację. Tradycyjne, wielogodzinne spędzanie czasu nad książkami potrafi skutecznie zniechęcić, tym bardziej, gdy nie widzimy efektów.
Czy opłaca się być przedsiębiorczym?
Wysłano 2017-01-09 09:50:45
W ostatnim czasie dużo mówi się o przedsiębiorczości. W szkołach ekonomicznych znajdziemy nawet takie przedmioty lekcyjne. W ogólnym mniemaniu ludzie przedsiębiorczy maja łatwiej w życiu i są bardziej predysponowani do zakładania udanych biznesów. Czym jednak jest ta osławiona przedsiębiorczość? Czy leży ona w naszych genach czy można jej się nauczyć? I przede wszystkim czy opłaca się w dzisiejszym świecie być przedsiębiorczym? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
Przyjęte we wtorek przez rząd projekty nowelizacji ustaw o uczelniach i finansowaniu nauki idą w dobrym kierunku - ocenił przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. Wiesław Banyś. Ma jednak uwagi m.in. dotyczące tzw. uwłaszczenia naukowców.
Jedną z charakterystycznych tendencji, jaką można zauważyć w Polsce przez ostatnią dekadę, jest znaczny wzrost liczny ludzi studiujących lub absolwentów z wyższym wykształceniem. Wielu z nich deklaruje, że wykształcenie jest przepustką do dobrej pracy. Czy jednak rzeczywiście studia, w tym także na prestiżowych kierunkach, gwarantują równie prestiżowe miejsce pracy? Czy studia na uznanych uczelniach, takie jak prawo, farmacja, informatyka lub medycyna faktycznie są przepustką do szybkiego znalezienia dobrze płatnego zajęcia po studiach?
Ponad 900 wydarzeń popularyzujących naukę przygotowanych przez pracowników nauki i studentów z kilku poznańskich uczelni i instytutów naukowych składa się na XVI Edycję Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który we wtorek rozpoczyna się w Poznaniu.
Spotkanie z noblistą prof. Robertem Huberem i dyskusje m.in. o ścieżce kariery naukowej w Polsce to elementy programu Forum Młodych Uczonych, które odbędzie się 18 kwietnia w stolicy. Zgłoszenia trwają do 4 kwietnia.
Studenci i doktoranci mogą się zapisywać na IX Letnie Praktyki Badawcze, czyli wakacyjne interdyscyplinarne bezpłatne warsztaty, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji.
Unikatowe w skali kraju studia z warsztatu biznesowego wprowadzi od nowego roku akademickiego Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Na uczelni rozpoczął się już nabór na studia.
Rektorzy uczelni technicznych rozpoczęli w czwartek w Łodzi dwudniową konferencję, podczas której omawiają problemy kierowanych przez siebie instytucji. Jednym z głównych tematów jest spadek liczby potencjalnych studentów.
O tym, jak w gimnazjum uczy się przedmiotów przyrodniczych i czy uczniowie opanowali umiejętność myślenia naukowego, będą mówić specjaliści podczas konferencji, która odbędzie się 2 marca w Warszawie.    
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY