konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "TVIP" są na tej stronie artykuły w liczbie: 3 (wszystkich: 3)
W środę 22 września o godzinie 12 00 rozpocznie się spotkanie podsumowujące dotychczasowe działania wynikające z ustaleń Kongresu Kultury Polskiej 2009. Ze względu na duże zainteresowanie, organizatorzy zdecydowali się transmitować wydarzenie na żywo do Internetu.
W dniach 23-25 września Katowice zostaną zdominowane przez kulturę. Stanie się to za sprawą Kongresu Kultury Województwa Śląskiego 2010. Dodatkowo ma on szansę wzmocnić swój wydźwięk za pomocą Internetu i zebrać internautów zainteresowanych tematem kultury w jednym miejscu i w tym samym czasie. To będzie możliwe dzięki transmisji online z wydarzenia.
Od 8 września 2010 roku w Poznaniu trwa 4. Spotkanie Ministrów Kultury Państw ASEM. Spotkania z tego cyklu, odbywają się co dwa lata i mają na celu wypracowanie wspólnych działań w dziedzinie kultury. Działań, które będą systematycznie rozwijać i pogłębiać dialog kulturowy pomiędzy krajami Europy i Azji . W tym roku tematem przewodnim stało się „Dziedzictwo i wyzwania współczesności”.
controling Egipt konferencje w Lublinie konferencje dla sektora edukacyjnego seo systemy ERP i CRM naprawa żywność lider zespołu podróże kwota wolna materace góry IPN obiekty konferencyjne w Warszawie posadzki żywiczne Gdynia weekend roboty ETICS szkoła zmiany na maturze 2015 Hotel Ossa Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy konferencje telekomunikacyjne kursy językowe dream-wall.pl retail milomlynzdroj.pl Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Retail Marketing Forum tłumaczenie ekspresowe umowa faktoringowa konferencyjne konferencja hotelarsko-gastronomiczna prawo autorskie Instytut Fizyki UKW przedpokój dział HR stolarka hotellenart.pl ubezpieczenie organizacja konferencji konferencja studencka marki resturacja targi Gastro Hotel Warsztaty Kongres Archeologii Polskiej konkurs szkoleniowy ProSenior24 wakacje Konferencje centrum nauki firma transportowa Prawo o szkolnictwie wyższym organizowanie imprezy branżowej import z Egiptu konferencje międzynarodowe targi 2013 Google CEIB ekologiczne reklamówki depresja Polskie Towarzystwo Archiwalne programista przedsiębiorczość Gorzów Wielkopolski elacje polsko-egipskie zakup głośniki Empik School taniec polastudio.pl eventy tablice na szkolenia i konferencje Apartamenty w Hiszpanii morze Ogólnopolskie Forum Biznesu 2015 wp regiony turystyczne projektory kongresy w Polsce sympozjum medyczne konferencja konin wyposażenie konferencji koszty konferencje dla przemysłu targi logistyczne Międzynarodowe Warsztaty dla Matematyków religia sale zabaw Kraj Basków sprzedaż konferencje w dobrym stylu catering na konferencje szkolenie w Krakowie aranżacja wnętrz explainer video Angielski
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY