konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 
Z tagiem "wydarzenie" są na tej stronie artykuły w liczbie: 2 (wszystkich: 2)
Organizacja wydarzeń, w których ma wziąć udział duża ilość ludzi, a odbywać się będą w plenerze, wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest zapewnienie przestrzeni, która jest odporna na warunki pogodowe - czy to z przeznaczeniem na katering, sprzęt elektroniczny czy punkt medyczny. Już od wielu lat w tej roli idealnie sprawdzają się namioty aluminiowe. Ich wynajem to rozwiązanie szybkie i wygodne, a jeżeli w zakres usługi wchodzi także dowóz, montaż, a potem demontaż, to staje się ono kompleksowe.
W dniach 4 i 5 listopada w Krakowie odbyła się najważniejsza w roku konferencja na temat zielonego budownictwa. To dwudniowe wydarzenie, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council (PLGBC) po raz drugi okazało się totalnym sukcesem. Przy wykładach światowych gwiazd w branży spotkało się ponad dwustu wiodących biznesmenów, naukowców i profesjonalistów.
Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych zawody informatyczne noclegi w Warszawie agencja prawo turystyczne hotele konferencyjne konferencja medyczna przedsiębiorczość Wydział Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie mazurkashotel.pl dom inwestycyjny meble do biura biuro rachunkowe targi w Krakowie materiał konferencje dla firm planetarium w Toruniu segato.pl Barcelona Eurobusiness-Haller firma w Stanach Zjednoczonych Outsourcing bezrobocie konferencje naukowe. Rzym identyfikacja e debata warsztaty osiedla środowisko Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy gogler.pl konferencje IT e-konkursy.info wideokonferencje agencja markietyngowa wp konferencje 2017 szkolenie z programowania szkolenia biznesowe noclegi w Bułgarii targi turystyki studenckiej Instytut Fizyki UKW Stadion Narodowy reklamacja szkoła języków obcych w Warszawie PR gaz piepszowy gleboczek.pl tablice magnetyczne Konferencja upały psychiska wirtualne rachunkowość kompetencje suknia PIT 2016 konferencje darmowe księgowość Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej służba zdrowia Forum Młodych Uczonych noże Polskie Towarzystwo Archiwalne import z Egiptu niepłodność expo wykopy mobile phone insurance lh uroda rośliny elektryczna Targi Nowoczesna Placówka Medyczna prawo autorskie pd godło wyjazdy firmowe alkohol jako prezent zjazd PTA konferencja dla środowiska medycznego Wykład uropejskie Centrum Konsumenckie Internet warsztaty taneczne dla dzieci sale sklep Moko konferencje Kraków procedury Sympozjum Balintowskie konferencje we Wrocławiu Archeologia konsument wyposażenie dla szkół openaccess konferencje językowe Szczecin nieruchomości Velvethertz angielski przez internet Obiekty konferencyjne w Krakowie
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY