konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wybrana konferencja już się odbyła 08.10.2009
Wyszukaj po:                    Nazwie organizatora:   
nazwie konferencji lub opisie :   
miejscowość :   
  

Zawód lekarza i lekarza dentysty w świetle prawa


Kontynuując swoje działania w zakresie szerzenia wiedzy na temat prawa ochrony zdrowia, Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska organizuje konferencję poświęconą prawnym aspektom wykonywania zawodu lekarza. Wezmą w niej udział wybitni przedstawiciele środowiska medycznego, prawniczego oraz samorządu zawodowego lekarzy. Konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej placówkami medycznymi i lekarzy wszystkich specjalności.
Program została podzielony na bloki tematyczne: etyka w zawodzie lekarza, lekarz w Unii Europejskiej (wykonywanie zawodu w UE -aspekty prawne i praktyczne ) oraz zmiany w krajowych przepisach o zawodzie lekarza. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o zmianach prawnych dotyczących zawodu lekarza i systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju.



Opłata: Wstęp wolny

Początek konferencji: 08.10.2009
dodaj konferencję do: wykop.pl
Lokalizacja konferencji :

Teatr Wielki, Sala Zielona
Plac Teatralny 1
00-950   Warszawa
MAZOWIECKIE

Organizator konferencji:

Wolters Kluwer Polska
ul. Płocka 5a
  Warszawa
woj. MAZOWIECKIE

Telefon: 22 535 83 18
Fax: 
szkolenia@wolterskluwer.pl
http://www.abc.com.pl

2009-10-18
„ZAWÓD LEKARZA I LEKARZA DENTYSTY W ŚWIETLE PRAWA” 8 października 2009 Relacja z wydarzenia Zawód lekarza to jedna z najbardziej odpowiedzialnych profesji, której celem jest przede wszystkim ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Dlatego też prawne aspekty wykonywania tego zawodu są niezwykle istotne zarówno dla lekarzy, jak też dla ich pacjentów. Integracja z Unią Europejską, emigracja zarobkowa oraz zmieniające się prawodawstwo powoduje, że zagadnienia te stają się niezwykle istotne w praktyce wykonywania zawodu. Przybliżenie lekarzom oraz lekarzom dentystom prawnych aspektów wykonywania ich zawodu było głównym celem zorganizowanej 8 października 2009 r. konferencji „Zawód lekarza i lekarza dentysty w świetle prawa”. Wydarzenie odbyło się w Sali Zielonej Teatru Wielkiego; zgromadzonych tłumnie uczestników powitała prof. Eleonora Zielińska - opiekun merytoryczny konferencji. Słowo wstępne wygłosił także Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej dr Konstanty Radziwiłł. Inicjatorem oraz organizatorem konferencji było wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Program spotkania podzielony był na trzy bloki: „Etyka w zawodzie lekarza”, „Lekarz w Unii Europejskiej – Wykonywanie zawodu w UE – aspekty prawne i praktyczne” oraz „Zmiany w krajowych przepisach o zawodzie lekarza”. Zaproszeni prelegenci: prof. Piotr Zaborowski, mec. Witold Preiss, prof. Leszek Kubicki, prof. Zbigniew Czernicki , dr Tadeusz Zielonka, dr Marek Balicki, dr Jolanta Orłowska – Heitzman oraz Katarzyna Majcher chętnie odpowiadali na pytania uczestników, którzy aktywnie dyskutowali na poruszane podczas konferencji zagadnienia. Szczególne zainteresowanie wzbudziły prelekcje poświęcone wykonywaniu zawodu lekarza w Unii Europejskiej, jak również zmianom w ustawie o izbach lekarskich i rozporządzeniu w sprawie odpowiedzialności zawodowej lekarzy. Dyskusje zapoczątkowane na sali konferencyjnej nie milkły nawet w kuluarach, tematy konferencyjne poruszane były zarówno podczas przerwy kawowej, jak i w czasie lunchu. Uczestnicy konferencji oraz zaproszeni goście w rozmowach z organizatorami podkreślali, że spotkania poświęcone aspektom prawnym związanym z zawodem lekarza są niezbędnym narzędziem dla managerów zarządzających placówkami opieki zdrowotnej. Sponsorem głównym wydarzenia było towarzystwo ubezpieczeniowe Inter Polska, partnerowały mu także Epson, Armstrong i Sobienie Królewskie. Patronat medialny nad konferencją objęły: Nowoczesna Klinika, Ogólnopolski Przegląd Medyczny, Med.-info, Nowa Stomatologia, Twój Przegląd Stomatologiczny, medicalnet.pl, medicalonline.pl oraz ilekarze.pl. Bliższe informacje: Magdalena Dobosz Specjalista d/s PR mobile:+48 660 615 239 Tel/fax:+48(22)842 16 10, 842 10 52 email:m.dobosz@mediaforum.pl

M. Dobosz


Dodaj sprawozdanie
 






  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY